| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Aktovky a batohy

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 5476  [Dalších 5236 >>]
Lady V. 139699
3.8.2018 15:26:46
My nové věci vůbec nekupujeme, školní brašna se u nás dědí už šest generací a dokonce jsem s učiteli domluvila, že děti smí používat i naši rodinnou břidlicovou tabulku.
Katka a 2 výrostci 141251
3.8.2018 15:16:13
Až když je potřeba. Ale kluci jsou kluci a holky holky, že jo. Našim klukům je každé investice do školních potřeb velice líto~t~
Silvie03 80313
3.8.2018 15:09:20
~t~
Monty, asketičtí boháči ani omylem. Není nutné to hnát do opačného extrému ~;)
Monty 129940
3.8.2018 14:38:55
Asketičtí boháči. To je skoro vždycky cesta do pekel, děti z takových rodin mají zřídkakdy zdravý přístup k penězům.
Source 149180
3.8.2018 13:37:05
Kupuju jen tak. Zrovna jsem dceři minulý týden batoh koupila. Svůj původní Topgal má úplně zachovalý. Z mého pohledu je krásný pořád, ale jí přijde dětský. Je černý s pár drobnýma růžovýma kvítkama, dětské motivy to rozhodně nejsou. Ale dám na její pocit. Moje máma nikdy nic nekupovala pro radost a proto, že bych se chtěla cítit módně a stylově. Chodila jsem jako strašák ze sekonhandu, v hadrech po známých, vyhodit pro ni peníze za oblečení byl zločin. Strašně dlouho jsem v tom režimu jela i v době, kdy jsem už peníze vydělávala sama a mohla si to dovolit. Prostě to mám hluboce zakořeněné a sama si pro radost koupenou věc neumím užít tak jako dcery, mě to prostě uvnitř kazí to moje staré já, někde uvnitř schované. Z jejich věcí mám větší radost než ze svých. Takže já kupuju "zbytečnosti" pro radost a ne k narozeninám nebo vánocům.
Girili 117849
3.8.2018 13:14:13
Pájušo, v tomhle ti prece nemuzeme radit, prece neresis podobnou situaci poprve. Sama vis, jaka je vase financni situace, jakym zpusobem se snazis deti vest k zodpovednosti, financni gramotnosti, odkladani pozitku, jak jsou nastavene, jak to poberou, zda daji radeji prednost vydaji za neco jineho atd.
Silvie03 80313
3.8.2018 11:02:55
Jako brutální skromnost to nevnímám. A financí máme dostatek. Jen prostě nechci děti vést k rozežranosti. Nevidím smysl v hromadění hader, majetku... Radost mi dělají jiné věci.
Senedra 14756
3.8.2018 10:58:12
Pájušo, pokud jde na SŠ, tak bych ten batoh koupila.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
3.8.2018 10:55:33
držela bych se zvyklostí v rodině...
u nás jsem hned u prvního školního batohu trvala na tom, že nesmí být infantilní, vybraly jsme s dcerou topgal, kde se daly měnit obrázky na sucháči, takže se neokoukal tak snadno, nosila ho celý první stupeň a byla spokojená, na druhý stupeň si vybrala nový, vydržel do konce zš, na sš nosí velkou kabelku... synovi jsem taky doporučila neinfantilní, vybrali jsme opět topgal a líbil se mu celou dobu, ale do páté jsme už museli koupit nový, protože ho hodně orval, druhý teda nevydržel ani celý rok (špatná koupě) a tak jsme pořídili jiný, počítám, že zš s ním dochodí...
mrňavce jsem opět vymluvila víly, kočičky a pod, vybrala si nakonec krásný, elegantní, počítám, že se během prvního stupně neokouká ~;)
Monty 129940
3.8.2018 10:47:53
Inspirována zdejší debatou o rozmachanosti dítěte, které by chtělo naráz několik "drahých triček", nakoupila jsem puberťákovi jen tak asi deset "drahých" a nějaké levné, nepotřeboval ani jedno. ~;)
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 5476  [Dalších 5236 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.