| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Ostatní : Ekologická domácnost

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2924  [Dalších 2894 >>]
Půlka psa 24064
26.9.2023 23:04:02
Hlasim, ze matfyz 2002 - uz jo. ~t~
Ropucha + 2 120300
26.9.2023 23:03:13
Babi, vidíš, tak mně přijde, že nejvíce jsme se vyřádily právě jako středoškolačky.
Dospělé v divokých módních kreacích si ani nevybavuji, kromě šoubyznysových celebrit.
Ale připouštím, že to může být zkreslená vzpomínka, přece jenom přes třicet let a neručím za to, co jsem jako náctiletá vnímala kolem sebe.
babi_ 48341
26.9.2023 23:02:47
Tak s ošklivkami z matfyzu je to stejná blbost jako s hloupými blondýnami. Je tu dneska dobrý pokec, ale už jsem ospalá. Dobrou noc všem ~h~
Federika 14090
26.9.2023 23:00:13
Já mám kamarádku, z matfyz.
Ošklivá není ani náhodou,ale je to mimoň, no. Jiný vnímání, jinej smysl pro humor, někdy nechápe ironii a tak~:-D
Federika 14090
26.9.2023 22:57:10
Huso,
mně se ten účes líbil tenkrát. Cítila jsem se děsně cool~:-D
Ale zpětně, když se dívám na fotky, přijde mi, že jsme všechny vypadaly jako mařeny.
babi_ 48341
26.9.2023 22:56:36
Fed, ne, však znáš to...: Potkal jsem holky, dvě šeredný, no a ta třetí taky z matfyzu ~d~
Stará husa 154854
26.9.2023 22:55:14
Federiko, mně se tedy líbily víc holčičí účesy za mých mladých let. Taky pár dívek nosilo hladké rozpuštěné dlouhé vlasy (moje maminka říkala, že vypadají jak rozáry, neupravené, leze jim to do obličeje), pár nosilo postupně sestříhané vlasy dlouhé asi po ramena, pokud měly husté vlnité pevné vlasy, tak vypadaly krásně, já a moje kamarádky s ne moc kvalitními vlasy jsme nosily tupý sestřih, který přidával na objemu a stačilo jen umýt vlasy,zatrepat hlavou a vlasy si lehly, jak měly. Koncem 70. let se začala nosit tzv. trvalá do tvaru účesu, vlasy byly rozcesane od středu hlavy na všechny strany a natrvalene, takže účes připomínal květinu. To jsem jednou zkusila, ale neslušelo mi to. Taky se nosilo afro, nazývané Angela Davis nebo tzv. mokrá trvalá na dlouhých vlasech. Ty účesy ala Iveta Bartošová se nosily až později na přelomu 80. a90. let a mně se moc líbily. Chtělo to ale husté kvalitní vlasy nebo velmi dobrého kadeřníka. Podobný účes nosila princezna Diana. Ta se mi líbila moc. Taky jsem se nechávala takto stříhat, ale výsledek byl dost žalostný vzhledem k mým řídkým jemným vlasům. Pak jsem objevila mikádo a od té doby nenosim nic jiného. Občas jsem měla kratší, občas delší, někdy melír. Teď už asi 20 let nosím jeden střih po čelist a kaštanovou barvu. Některé moje kamarádky už barvení zapíchly a jsou úplně šedé, jedna je bílá. To se mi zatím nechce. Maminka se přestala barvit v 70 a tak to taky zatím plánuju. Uvidím, jaký budu mít obličej.
babi_ 48341
26.9.2023 22:55:09
To snad znám ~t~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 2924  [Dalších 2894 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.