| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Drogy

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 2301  [Dalších 2241 >>]
Yuki 00,03,07 49504
30.4.2024 19:34:53
přesně tak, pokud má cokoliv takto nevyzpytatelného sloužit jako lék, na to být pod dohledem lékaře

rada pro ostatní - řešte hulení, okamžitě od začátku shánějte psychologa, psychiatra, hospitalizaci, ono to dlouho trvá, ale nečekejte na tento výsledek jen jako přihlížející
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
30.4.2024 18:12:01
Tak ať je v lékárně na předpis. A ne aby si to mohli nakoupit puberťáci v neomezeném množství.
Len 108740
30.4.2024 17:21:28
Muj manzel tuhle drogu pouziva jako lek, ucinky jednoznacne pozitivni. Zato tu opakovanou psychozu po farmaceutickych drogach (antidepresiva a ADHD farmaka) bych neprala nikomu videt. At je to farma droga, nebo droga prirodni, vedlejsi ucinky jsou mozne a kazdy by o nich mel vedet.
Jana, Terezka 5/03, Miška 1/06 29501
30.4.2024 16:56:23
Radu nemám ~7~, ale tohle je přesně důvod, proč se mi otevírá nůž v kapse, když někdo bagatelizuje účinky trávy. Jasně, větší části užívajících se tohle nepřihodí, ale na druhou stranu je tohle častější, než si lidé myslí. A dopředu to nikdo neodhadne, jestli právě on nebude ten "vyvolený", co mu z toho šibne. Marihuana je droga, a drogám je třeba říct jasné ne, a ne přemýšlet o tom, jak tohle smetí legalizovat!
Přeju hodně síly, a asi i štěstí, ať se z toho syn dostane ~;((
neznámá 91073
30.4.2024 16:40:57
Rose, to je mi moc líto, netušila jsem, co prožíváš.
Radu také nemám, ale povzbuzení ano.
Zažil jsem v blízké rodině, kluk začal hulit, ještě v sedmnácti odešel od rodičů a ukázal se jednou za čas, jako plnoletý měl exekuce kvůli zdravotnímu pojištění, totálně mimo, naprosto vyhulený jedinec, kde bydlel netušíme a lepší nevědět. Našel si holku, udělal si dítě splatil exekuce a ve třiceti se z něho stal vzorný otec od rodiny. Jeho z toho vytáhla slečna a mimino.
Ale trvalo více než deset let než se srovnal a bylo to těžké hlavně pro nás, on si nic nepřipouštěl. Vybavila jsem si tu dobu a přejel mi mráz po zádech, moc ti přeji, ať to vyřešíte co nejdřív.
Beat 107867
30.4.2024 15:08:08
Rose, podívej se na portál
https://www.nzip.cz/kategorie/54-dusevni-zdravi
Daji se tam přes rozcestníky vyhledat odborníci, podle konkrétní potřeby. Je to teď nově udělané a čerstvě spuštěné.

Jinak na tebe myslím, musí to byt fakt náročný. A preju, ať kluk včas dojde k závěru, ze s hulenim mu v životě dobře nebude. Holt patří k těm, kterým to spoušti nepěkný věci. Hodně sil! ~x~
Stará husa 154854
30.4.2024 14:54:03
Rose, radu nemám, jen soucit. Měla jsem známou, jejíž syn taky propadl huleni. Sice neměl psychózu, ale nebyl schopen se ani vyučit, ani chodit soustavně do práce a myslím, že měl i deprese. Přišel o být, který mu nechala ta známá, poflakoval se s podobnými kamarády. Pak se známé podařilo ho přesvědčit, aby šel do léčebny pro drogově závislé, odtamtud odešel, nezvládal to, znovu do toho spadl. Pak se nějak sebral, šel na to léčení znovu, absolvoval ho, pak si našel práci v továrně jako dělník a nakonec i kariérne nějak postoupil, našel si přítelkyni, bydlení, mají spolu dvě děti. Nevím, jak teď, ale po té léčbě se k drogám nevrátil. Trvalo to u něj cca od 14 do 25 let. Z čehož plyne poučení, že musí sám chtít, získat náhled a přestat hulit, jinak to nemá smysl. Držím pěsti, ať se synovi také brzy rozbřeskne a tobě, ať to vydržíte.
Mája+kluci 07, 11 95717
30.4.2024 14:25:28
Rose, aktuální radu nemám, jen malé povzbuzení - absolvovali jsme něco podobného s členem nejužší rodiny, hulil od 15 cca ~7~ postupně se dostal do fáze, kdy v běžném režimu dával minimálně 3× denně "dávku", velmi silných rostlin... odmaturoval teda, na střední mu to celkem ještě procházelo, na vejšce už to přestalo fungovat, měl psychické potíže, několikrát panická ataka, středně těžké deprese, do toho různá extempore s gamblováním, nechal v tom řádově statisíce, atd.
Po posledním psychickém průšvihu se vrátil k matce, postupně se dal do pořádku a našel si práci i bydlení, už víc jak 10 let úspěšně pracuje a postupuje ve firemní hierarchii, takže dá se říct happy-end. Trvalo to dlouho (přes 10 let myslím), ale je fakt ok a snad šťastný. Tak moc držím palce, ať se u vás taky podaří... ~;((
Termix 105545
30.4.2024 14:16:58
Rose, je mi to moc líto. Držím palce.
Psychiatra nevím, ale pychotetapeuty bych doporučila manželé Krtkovi. Kohokoliv z nich.
Balbína 99798
30.4.2024 14:13:27
ano, mam stejnou zkusenost. U zname spustilo schizofrenii. Meli tedy v rodine, toto byl spoustec.
Radu nemam. Kolik mu je let? Znama mela syna, ktery hulil. Skoncil SS, nechtel jit dal studovat. Domluvili se, ze fajn, ale ze je cas opustit rodne hnizdo. Jak musel pracovat a starat se aby uhradil najem, s hulenim prestal.
Pokud on sam nebude chtit neco zmenit, ty nic nenadelas...
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 2301  [Dalších 2241 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.