| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Podzimní snažilky

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 25172  [Dalších 25042 >>]
Hanka+ 4 berušky 22964
19.3.2009 9:12:13
pet & nany 9/05 & maxik 9/07 29399
18.3.2009 15:48:04
ahoj holky,
my snad uz ani zadne zdravi nemame nebo nevim...vcera v noci jsem byli s maxikem na pohotovosti - laryngitida. chraplave kaslal, chrcel, dusil, no hruza. desim se dnesni noci, felcarka rikala, ze se to jeste muze opakovat.....uaaaa ~n~
Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 16564
18.3.2009 13:42:11
Ahoj Baboo~x~. Je to hrůza, ale času je čím dál míň a děti čím dál víc zlobí, takže čas na pc je minimální ~n~

Ani jsem Vám sem ještě nepsala - budeme se stěhovat~b~. Sice to nebude baráček, jak si vysnil manžel, ale na pár let to bude stačit a až krize pomine a já si seženu nějakou práci, tak se třeba do nějaké hypotéky a stavění pustíme.

Takže si budeme měnit byt u nás na vesnici s jedním pánem který bydlí sám ve 4+1 (90m2) v paneláku. Dáme mu jen nějaký doplatek a vyhneme se půjčkám a hypotékám. Na opravy něco máme, tak to snad bude stačit. Takže teď vybíráme firmu, která nám udělá zděné jádro, firmu na plastová okna, vybírám kuchyň, pak nábytek, dětský pokoj.... Na to se těším nejvíc, že budou mít děti svůj pokojíček a manžel pracovnu, kde se bude moci zavřít a být chvíli v klidu.

Do stěhování se pustíme někdy v květnu, až budeme mít všechno sehnané a naplánované.

Děti jsou teď zdravé. V neděli jsme byli na karnevale, tak tady je pár fotek:







Baboo+Šimon07/05+Štěpán10/07 26364
17.3.2009 21:58:04
ahoj kocinky:-)
tady to teda posledni dobou vubec nezije~a~ a pekne upada, koukejte vic krafat, at je co cist~t~

je nejaka nova tehulka???

a uz hrozne dlouho se tu krome Viv neukazala Pradlenka, Brusinka, Brony, Sway, Estra, Hanka, Lukynka...kocicky, co je s vama???

Vaculko,
drzim pesti, at je malymu lip~x~~s~

Hani,
holky jsou nadherny, fakt princezny~s~

Pet,
Nany s Maxikem jsou skvely dvojcatka~R^

u nas snad uz choroby zazehnany, doufam, ze kluci budou nakou dobu zdravy a ze uz konecne prijde to jaro a aspon s Prazandama se konecne uvidime~j~~b~
Hanka+ 4 berušky 22964
16.3.2009 7:40:38
ahoj holky hlásím že se máme docela dobře, sice pořád bojujem s nějakýma chorobama ale jde to. Holky rostou. Už máme 10 měsíců. S Adélkou cvičíme vojtovku protože má zvýšené svalové napětí a je líná něco dělat ~d~. No a už se těšíme na jaro protože tohle počasí to je děs a hrůza.~Rv
Vaculka+Kubík11/04+Honzík05/07 14379
12.3.2009 9:25:59
Dobré dopoledne...

Honzík má průjem, už v neděli ho měl, do toho teploty, pak to přešlo, pro změnu byla zácpa. Teď zase průjem~n~ Tak to léčíme a snad to brzy přejde.

Já fakt blbu, Kamčo ten příspěvek měl být pro tebe nějak jsem tě zaměnila s Alčou, promin ~x~

Tady zase napadl sníh, kluci jsou venku tak na chvíli projíždím internet a přemýšlím co Honzíkovi na druhé naroz. Asi skluzavku navenek, doma už má tolik věcí...~a~
Vaculka+Kubík11/04+Honzík05/07 14379
11.3.2009 20:35:24
Vložila jsem do deníčku fotky s věcmi co jsem dělala na valentýna. Do toho velkého květináče si chci přesadit smrček:-)

Ali, vlnitá lepenka je výborný materiál, dělala jsem z ní i krabičky. Mám doma různé knížky z TOPPU, ať už jsou to barvičky na sklo, lepenka, vařečky, zvonkohry... mohla bych to prodávat~t~ Nedávno jsem objevila časopis Amos, je o kreativním tvoření-doporučuju. Jsou tam skvělé nápady, krok za krokem vyfoceny. I na internetu se dá najít spousta dobrých nápadů, třeba na www.i-creative.cz~R^

Ten věnec je jednoduchý, stačí nějaký koupit - jsou v různých velikostech a barvách. Folie na kopírování se sežene v papírnictví, používá se na meotar ve školách. To co se na ni namaluje se nedá sloupnout, vystřihneš obrázek a buď zavěsíš nebo (jak jsem to udělala já) tavící pistolí přilepíš kam potřebuješ ~z~

Jak bude čas tak ti to vyfotím. Jdu dělat ségře přání na narozeniny ~s~

Kamila+Lenka 5/04+Lukáš 6/07 16564
11.3.2009 12:25:31
Ahoj Vaculko. Určitě sem dej nějaké fotky. Jsem zvědavá na každý nápad. Já taky pořád vymýšlím nějaké vyrábění pro holky do našeho mateřského centra, takže každý nápad se hodí~z~. A určitě jsem moc zvědavá na ten ozdobený věnec - to jsem ještě nikde myslím neviděla, ani neslyšela, že by se dal takto ozdobit~a~

My jsme včera v MC taky dělali zvířátka na špejle (zajíčky s vejcem, kuřátka, beránky). A kytičky z vlnovky - to je taky super nápad~z~
Vaculka+Kubík11/04+Honzík05/07 14379
10.3.2009 9:43:59
Ahojky všem,
tak nám zase začal padat sníh. Už jsem pomalu chtěla zabalit zimní věci na příští rok, v neděli bylo krásně, na procházce jsme našli sněženky. Nádhera. Dnes se opět kluci lopatkama hrabou ve sněhu, jsme u babičky kde je sněhu vždycky nejvíc z celého okolí.

Pet, ten zákrok jsem ještě probírala s dětskou sestřičkou, mělo by jednat o menší uspání a pokud bude všechno v pořádku tak ještě ten den by nás měli pustit. Tak snad to bude ok.

Dělala jsem si ozdoby z windowcolors, tchýně mě koupila na svátek věnec, tak jsem si na folii na kopírování nakreslila kytičky a motýlky, vytřihla to a tavící pistolí přilepila na ten věnec. Vypadá to moc pěkně. Takovéhle věci mě baví. Chci si udělat nějaké zajíčky na velikonoce. S klukama jsme dělali velikonoční odlitky ze sádry. Včera jsme dělali gelové svíčky. Kubík je šikovný, líbí se mu to, s HOnzíkem je to horší, do všeho strká ruce ale alespoň se zabavíme a máme krásné dárečky. Švagrové jsme dělali kytičky z vlnité lepenky a dávali na špejli, pak jsme udělali přáníčko k narozeninám. Možností je spousta. Hodím časem nějaké fotečky.
pet & nany 9/05 & maxik 9/07 29399
6.3.2009 16:57:10
Vaculko,
maxik se nemel zvedat a posazovat hlavne kvuli tomu rezu na brisku, ja myslim, ze vy takove omezeni mit asi nebudete.
ja tam mela sebou golfky, tam jsem ho pak ty dalsi dny davat mohla, to bylo dobry, to si nijak nenamahal. a hlavne jsem ho tam mohla na chvilku prikurtovat ;-) a jit treba na zachod.
[<<Předchozích 120] Názory 121130 z 25172  [Dalších 25042 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.