| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 10586  [Dalších 10346 >>]
aklarisa 58062
16.5.2012 10:07:44
Ahojky holky.
Dooly, to je mi líto. Dobře je, že ti daly šanci na tu druhou část. Strašně moc držím pěsti, ať to dáš a můžeš si opravit tu první část.~6~

Jinak já jsem týden doma. Nemocná paní za kterou jsem zaskakovala se vrátila a mě poslaly domů~8~ Před chvilkou mi volaly jestli můžu přijít v pátek. Tak jsem řekla, že jo. Tak je to bída s tou prací no. Pak možná budu dělat týden v červenci.

jinak teď jak jsem doma a děcka ve škole, školce, tak sedím na pc a sleduji Králiky.cz~d~ diskuze, rady a nakupuju mlsky, hračky apod. A hlavně pořád uklízím, protože to bobčení je fakt hrůza a navíc začala čurat i všude možně. Asi puberta či co~e~
Dooly. 12201
16.5.2012 6:43:44
omlouvam se za vsechny preklepy, ja uz neumim ani psat!~q~
Dooly. 12201
16.5.2012 6:42:48
Holky,ucila jsem se jak debil a nedala to..~n~
vcera jsem to podelala a nemal bych dneska byt pripustena k druhe casti zkousek. nicmene budu a pokud ji dam,tak dostanu sanci za msic si tu prvni cast opravit ustne.
pokud ani to nedam,tak v prosince je dalsi termin

chjo,me to tak sere
minimum je 50% ja dala 44 a to uz je tady za 5,cili nedostacujici

sere me to o to vic,ze v praci mi nabidli misto,kt by pro me okamzite meli,jenze to bych ja idiot musela zvladnout ty zskouky ze~q~
Dooly. 12201
12.5.2012 8:39:08
ahojky,

preji krasny vikend,

u nas tedy uz leje ale me to neva,mam uceni..v ut a st delam zkousky tak drzte sim palce~:-D
kaculda 17148
11.5.2012 20:56:42
Ahojky;),
tak se hlasim;). Tyden skoly za mnou~;). Pred chvilkou jsme dorazili z koupaliste~g~, bylo suprove, sice hlasili bourky, ale nastesti nic. Zato zitra ma byt 14 stupnu, teplota spadne na polovinu~e~. ted koukam ven a zvedl se poradny vichr, tak se asi neco prizene:-).

Jinak u nas vse v pohode, jenom Venda se zacina ve skole vybarvovat~f~.

Mejte se~3~
apollo 57827
10.5.2012 10:33:46
Halo, kde jste kdo?~l~ Koukám z práce a nikde nikdo.
Aklari jak se ti daří v práci? A holky ostatní co škola?
Pa a koukejte se ukázat, já čekám
apollo 57827
8.5.2012 17:28:37
Ahoj jdu nás rozsvítit a zdravím.
Končím prodloužený víkend a zítra už jdeme do procesu. Užili jsme si všichni bylo příjemně. Včera v Zoo, a stále někde.~R^
Mějte se hezky a 3 dny z pracovního týdne nějak vydržím a nemusím být až do večera.
Dooly Kačul jak se máte?
Aklari příští rok už to vyjde no musí se najít něco pozitivního aspoň, že pusa na dobrou noc byla~R^ pa
aklarisa 58062
4.5.2012 18:12:12
Ahojky.
Jdu pozdravit.
My jsme uschly :-) Dostaly jsem pusu taky jen na dobrou noc a to jsem den předtím říkala, aby nás nezapomněl políbit pod rozkvetlým stromem. no, co se dá dělat~6~
apollo 57827
4.5.2012 14:17:26
Jdu popřát hezký víkend a já se mám opět prodloužený~R^~R^ dnes jsem déle, abych dodělala potřebné a mizím. Snad nám bude aspoň trochu počasí přát:-) pa
apollo 57827
2.5.2012 13:46:38
Pusu jsem včera dostala a dokonce dělala estrádu pro ulici ještě, že nikdo nešel okolo. Tak aspoň neuschnu. Vzpomněl si sám ani jsem se nedožadovala.
[<<Předchozích 230] Názory 231240 z 10586  [Dalších 10346 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.