| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 10586  [Dalších 10356 >>]
Dooly. 12201
16.5.2012 17:01:43
tak mi ted volal ucitel a ten druhy dil jsem dala! celkove se musi ve zkousce dosahnout 50% coz jsem dala s odrenyma zadama,ale dala..
jenze nejak prvni dil zkousky se musi dat za vic nez ten druhy a ja dala za vic ten druhy.. takze i kdyz to hodilo pres 50 % tak to neni dobre.. ale diky tomu dostanu sanci si opravit jen tu cast kt jsem podelala a to opravit u ustni zkousky.Pry zaroven s praktickyma, takze zacatkem cervence.No uz se tesim!

uff,ale i tak,spadl mi kamens ze srdce,ptz to znamena ze mam porad sanci byt od cervence zamestnana.. a to by se mi sakra hodilo,konecne zase zacit poradne vydelavat...
Dooly. 12201
16.5.2012 15:04:56
Aklari a vy zase s tchanem?
Dooly. 12201
16.5.2012 15:04:30
Apollo my jedem od 30.5.-6.6.do Turecka, Özdere-hotel Grande Efe

Muzu ti pak poreferovat..ale dle renci na netu a fotek by to mela byt bomba..
Dooly. 12201
16.5.2012 15:03:33
no holky,tak halsim,ze ani druhy dil jsem nedala..jeste to neni stopro,ale mam ten pocit

kdyz vam reknu,ze se mnou psali jen premianti tridy ptz ej to predcasna zkouska.. a ze ta holka,kt je v podstate nejlepsi ze tridy, se v pulce zkousek rozbrecela..tak co dodat.. ja mela asi rovnou skocit z okna~a~
apollo 57827
16.5.2012 12:56:20
Aklari a kam tam jezdíte? Také jsem přemýšlela o Bulharsko máš pro mne nějaký tip kde je to hezký? Nebráním se tomu.
aklarisa 58062
16.5.2012 10:56:32
Jasně, zajeďte si k moři. O. si tam užije. Ty odpočineš. Načerpáš sílu. Já už se docela taky těším. My sice opět Bulharsko, ale aspoň něco:-)
aklarisa 58062
16.5.2012 10:52:12
No, já jsem jí hned chtěla chytit a strčit do klece na záchod i s bobkama i s ubrouskem do kterého jsem nasákla její moč, ale zdrhla. Ona je tak rychlá a já ji zase nechci stresovat honěním. Má to tam v záchudku nachystané. jěště jsem objednala jeden, který bude mít mimo klec. Kdyby se chtěla aspoň pomazlit, ale ona je tu jen na starost a že teda jako máme zvířátko. . No, ale na Belu jsem taky nadávala a jak mě chyběla~s~ Pryč už bych ji nedala.
Holky rostou, zlobí- klasika:-) Sabča byla na školním výletě na Všemině od čtvrtka odpoledne do soboty po obědě. Rodiče tam v pátek mohly přijet na opékání špekáčků. Dobré to měli. To je hotel s bazénem, šli i na ranč na koně.Akorát výlet za 1.100 kč no a ještě jsem musela koupit repelent, kšiltovku, teplákovku. .
apollo 57827
16.5.2012 10:22:03
Aklari tak teď jsi mne pobavila~R^dobrý černý humor. Trochu mi to připomíná Válku Roseových~t~ Upřímně by mi to taky vadilo~a~tak jí nech zavřenou třeba si to zapamatuje.
S prací to je blbý a zkoušela jsi se podívat ještě po něčem jiném? Já na tohle měla opravdu kliku, že mne po 7letech vzal zpět a jsem moc vděčná.
Začínám se dívat po dovolených a možná opravdu možná bude letos moře. mám už tip na nádherný hotel Řecko Rhodos. Potřebuju si odpočinout a vypadnout. Docela mi je i jedno jestli pojedu s J. nebo sama s O.
To jsem ráda, že jsem tady na tebe narazila, co holky jak se mají?
apollo 57827
16.5.2012 10:14:37
Ahoj Dooly, to mne mrzí, ale ty to dáš jako opravu. Držím palce~R^ono to opravdu nas...... když se člověk připravuje a stejně ~Rv
Já jsem v práci. Včera třídní schůzky chválila a tak byla jsem spokojená.
hezký den všem,~3~
aklarisa 58062
16.5.2012 10:09:29
já ji udělám na smetaně a bude klid~t~
[<<Předchozích 220] Názory 221230 z 10586  [Dalších 10356 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.