| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 10586  [Dalších 10286 >>]
apollo 57827
26.3.2012 11:58:54
Ahoj Dooly, nežije no~d~ já jsem za poslední dny ani neměla náladu sem chodit. Jsme pořád doma už začínáme druhý týden. Já jsem Atb dobrala, O. byl bez nich, ale myslím, že by je snesl taky. Tak to déle trvá. Já jsem byla dnes na krvi tak uvidím co zítra výsledky. Dostala jsem i prášky na tlak~8~byl vysoký. Tak jsem taková nějaká rozhozená. No doufám, že bude brzo líp. U nás je také nádherně a svítí sluníčko. Motá se mi pořád hlava, ale už se snažím fungovat nebo ležet jen tak nemůžu. Chci být v pořádku a zdravá.
Kolegyně je v práci sama, protože další holka má vysoké horečky tak doufám, že už bude jen a jen lépe. Hezké dny bez nemocí a držte se,
Dooly. 12201
25.3.2012 20:59:35
ahojky,

koukam,ze nam to tu moc nezije ,tak nas jdu aspon rozsvitit:-)

U nas je nadherne pocasi,vikend byl paradni.Doufam,ze na velikonoce bude taky takhle krasne.Deti maji od 2.4. 14dni prazdniny..
kaculda 17148
20.3.2012 12:38:44
Ahojky~;),

jejej, vsem marodum preji brzke uzdraveni~x~~s~. Doufam, ze uz prijde definitivne teple jaro a nemoci budou v cudu~k~.

Ja jsem od pondelka zase na praxi, dneska mam pozdni odpoledni, nechapu sice proc, kdyz by to mel delat nekdo, kdo uz je vyucenej, ptz v pul osme vsichni vypadnou a ja tam budu do 21.00 sama , sice tam nekde je nocni, ale tu neni nikde videt~a~. No, nejak to zvladnout musim. Vcera jsem uz i oficialne pichala injekce, zatim teda jen podkozni~t~, vsichni prezili~t~~t~....sorry, blbej humor~t~.
Znamky jeste porad nemame, mame si zacatkem dubna zavolat~l~.

U nas je jak v lete, i kdyz rano jsou jeste auta zamrzli a na vecer uz je taky chladno~;).

Pekny den preji~3~.
apollo 57827
19.3.2012 9:57:59
Ahoj Aklari, tak ani nám se lékař nevyhnul. Ráno jsem byla s O. pro bolest ucha tak dostal kapky a ještě něco na kašel také bude týden doma. Já se chystám k doktorce v poledne, aby mi něco dala třeba ATB ať to neroznáším dál je mi teda mizerně. J. jel do práce, ale asi mu taky není nejlíp. Kde to ten O. dotáhl~a~
Tak ať už je jen a jen líp.~3~
aklarisa 58062
18.3.2012 13:31:40
Ahoj. Pořád to má Simča kolem 38 °, ale jde poznat, že po kapkách už bude líp. Nejhorší je, že si nechce dávat do očí mastičku, tak to je vždycky boj. Pobude si doma týden určitě. Pak uvidíme. V pátek jdeme na kontrolu. Včera jsem si po zimě uklidila lodžii, tak budu venku na slunku aspoń tam :-)
Děda si naštěstí vzal včera Sabču na kolo a dnes pro ni taky přijde, tak aspo nemusí sedět doma s náma. Snad to nechytnem~e~
apollo 57827
18.3.2012 8:18:27
Aklari, řádí něco a je to dost nakažlivé. Já i J. máme od O. vira~8~ a já musím zítra do práce~e~ ráno jsem nemohla vstát a měla 37,5 to jsem měla naposledy v 19. Takže jsem vyřízená, ale o O. se starám. O. měl 3 dny horečku teď se zdá být lepší. Chtěla bych ho nechat ještě pár dní určitě doma, aby se mu to nevrátilo.
A jak je u vás? Už je Simče líp?
Celou zimu nic a teď zjara kdy je nádherně nás to takhle kosí~a~
Kdož jste zdráv užijte si krásného víkendu v týdnu má být opět zima. Ani se není čemu divit takové teplotní skoky.
aklarisa 58062
17.3.2012 21:36:47
tak jsme skončily na pohotovosti. Stěžovala si na bolest očí a špatné vidění a když jí začaly otékat, tak jsme jely. No a má tam virovou infekci. Tož zas nějaká novinka. Navíc prý dost nakažlivé, tak snad to nechytnem.
aklarisa 58062
17.3.2012 14:34:06
Ahojky.
Apollo, dělám u firmy, která vyrábí těsnění do aut. A jinak já má rodinku s maturitou. Dřív jsem dělala u lisu.
Dneska je u nás tak nááádherně,teploučko, sluníčko, ALE Simča dostala v noci horečky. Skoro 40 a každé čtyři hoďky jí dávám nurofen. V pátek ráno byla přeočkovat klíšťovku , tak jsem si myslela , že nějaká reakce, ale spíš ji něco skolilo. Prý řádí chřipky. Trochu kašle a ucpává se jí a zárověň i teče z nosu
.Jak dopadl O. s horečko? Pořád má, nebo už je dobrý?
apollo 57827
16.3.2012 8:25:33
A zdravím a píšu ráno netradičně z domova:-) O. jsem včera dovedla ze školy s horečkou~d~ v noci pokračoval tak jsme dnes doma.~8~ Má být krásný víkend obávám se, že pro nás strávený doma a tak potřebujeme sluníčko a jít ven:-) No snad bude zítra lépe. O. chtěl jít do školy večer měl slíbené kino~;) A ráno jsem skočila i do školy omluvit a pro úkoly to jsem le čiperka co~t~
Užijte krásný víkend a bez teplot, jsem on-line~;)~3~
apollo 57827
14.3.2012 11:30:01
Rakousko ne moře, ale nějaký pěkný horský penzion~5~
[<<Předchozích 290] Názory 291300 z 10586  [Dalších 10286 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.