| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 10586  [Dalších 10276 >>]
apollo 57827
14.3.2012 11:29:01
Ahoj Kačuldo, jj pesan se zatím drží tak klepu snad to bylo jen jednou a už se to nebude opakovat~R^~;((
Deja, se nám tady na to už vykašlala myslím si to, protože jsem jí tady někde zahlídla~l~určitě nahlíží, ale nepíše~;)nebo se možná pletu a už nenahlíží vůbec:-)
Na hory~8~raději se netroufám majitelům ozvat nebo by to zase nevyšlo~d~ale je pravda, že přemýšlím o moři v červnu. Zatím přemýšlím nebo Rakousko. Třeba i sama s O. chci si odpočinout. Nebo teda potřebuju to jako sůl:-)
kaculda 17148
13.3.2012 16:34:37
Deji..kde jsi?
kaculda 17148
13.3.2012 16:34:12
Ahoj:),

znamky porad jeste nevim~a~, tenhle tyden mame püosledni tyden skolu a pak zase praxi, takze si mame o znamky zavolat, i vysvedceni dostaneme az za 6 tydnu~8~.
Uz se zase tesim do prace~;), hlavne mam skoro 3 tydny dovoleny, ruzne rozkouskovany, ale vyhovuje mi to, aspon si zaridim par veci, i kdyz jak se znam, tak se budu valet doma a chodit z kouta do kouta a poradne nic neudelam~t~.

Aklari...gratuluji k praci, pro zacatek aspon neco a treba se casem prace sama nabidne~x~.

Dooly, uz je ti lepe?

Apollo, nejak mi ten cas taky rychle leti:-), sotva zacne vikend, tak uz je nedele vecer~5~. Nechystate se zase na hory? Vim ze Vam to nevyslo, ale treba ted na jare to musi byt taky pekna dovolena~k~. Uff, jeste ze to s pesanem dobre dopadlo, nasi sousedi meli baseta a tomu se to take stalo~n~.
apollo 57827
13.3.2012 12:38:11
Ahoj opět nahlížím a rozsvítím:-) Jak je u vás?
U nás docela teplo ale pod mrakem.
~3~
apollo 57827
12.3.2012 11:21:50
Aho Dooly, já se poctivě ukazuju:-)takže od nás moc novinek není~d~ víkend utekl jako voda a včera byl mírně deštivý, ale v sobotu bylo nádherně~R^ nějak jsem si ani nestačila odpočinout a už je pondělí a práce.
To se máš, že si mohla být 3 neděle doma takhle dlouho by to u mne nešlo~d~~a~ nemám zástup, ale také by si museli nějak poradit.
Dooly. 12201
11.3.2012 17:56:21
ahojky,

jdu nas trosku rozsvitit:-) Jak se vsichni mate,co delate?
U nas prsi cely vikend~n~

Mne uz se konecne udelalo lip,ale byla jsem v podstate 3tydny(krom 2dni) doma

Zitra zase do prace.. ale ze by se mi chtelo...

Aklari,gratuluju k praci!
apollo 57827
9.3.2012 9:41:26
Zdravím z práce a těším se na víkend,~3~
Aklari, to byla rychlost s prací. Hlavně, že jsi sehnala~R^ v jakém oboru jsi teda jestli se mohu zeptat. Když jako uklízečka tě tolik nezaplatí asi nebo ano? Já to znám ani se ti nedivím musíš být uhnaná, ale ono se to poddá. Já byla ten první rok v práci jak štvaná zvěř. Teď si to tak nějak dokážu rozdělit a dělám pouze důležité věci. ~R^
Držím palce ať ti to vše vyjde holky jsou zdravé a t můžeš v klidu pracovat, pa~;((
aklarisa 58062
8.3.2012 17:15:37
Ahoj holky.
Dočítat se mi nechce, tak jen podám informace o sobě :-) No Apollo, jo do bývalé práce bych se mohla vrátit na třísměnný provoz. Na ranní mi to neumožní, ale aspoň mě tam vzaly dočasně na brigádu na ranní. Místo paní, která je nemocná. Takže tak zatím já. Proto se ani nevyskytuju. Zvykám si na nový režim . Po práci s děckama přicházím domů kolem čtvrté, než poustýlám, uklidím a poučím se se Sabčou je večer. Práci na ranní se mě těžko shání. šla bych dělat klidně i uklizečku.
apollo 57827
8.3.2012 12:39:56
Nikde nikdo tak já jdu taky pryč~n~
apollo 57827
7.3.2012 18:43:36
Ahoj, jdu nás rozsvítit.
Aklari, jak to vypadá s prací? Už jsi viděla něco zajímavého? Napadlo mne kde jsi byla zaměstnaná předtím tam už by to nešlo? Někdy stačí náhoda a třebe by na zkrácený úvazek vyhověli. Já jsem si taky říkala, že se nikdy nemohu vrátit na bývalé místo. A jsem tam a ještě na zkrácený:-)
Dneska bylo docela teplo a hlavně svítilo sluníčko. Jak jsem přišla z práce tak jsem se vrhla na kuřecí vývar tak si tady s O. přidáváme~R^ a učení. Co všechno do těch dětí narvou. Jsem zvědavá jak budu stačit zatím o.k. ale později možná budu muset nastudovat~l~ už mají násobilku 4. O. mi dělá velkou radost je šikovný a ve škole se snaží.
Kačuldo, jak dopadla zkouška? Dooly a už je líp? Pa a hezký večer,
[<<Předchozích 300] Názory 301310 z 10586  [Dalších 10276 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.