| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Novicky 2007

Diskuse pro nové už tu jede tohle je pro ty novější ;-)
  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 10586  [Dalších 10536 >>]
kaculda 17148
26.2.2013 21:48:09
Ahoj,
Aklari...velika gratulace, jsi fakt dobra~x~. To jsme ted kolegyne:).

Ja mam za sebou narocny skolni blok, kazdy tyden dve pisemky, skolu budu mit zase az v kvetnu a to naposledy ve druhem rocniku!! ~e~ Pak uz budu mazak ve tretim~t~. Uz ted buzerujeme prvnaky~t~.
Od vcerejska jsem na psychiatricke klinice...hodne zajimavy~k~. Musim si tam 5 tydnu odbit, ale hrozne me to bavi~5~.

Ani si nepamatuju co vsechno jste psaly.

Mejte se ~3~
apollo 57827
18.2.2013 9:25:40
Ahoj holky, zdravím vás po víkendu, u nás teda pěkně ošklivém. Je tady inverze jako prase. A začínají nám zasloužené jarní prázdniny a O. se už moc těšil. Je s mámou mimo Pha. Tak jsem tomu ráda, že je na vzduchu. A já se doma docela nudim a docela se mi i stýská po O. Odpočívám čtu si a vůbec mám tolik volného času, že nevím co s ním.
Aklari jsem ráda, že se ti v práci líbí a přeju, aby jsi to vše zvládla i s holkama. No vždycky to je zátěž když jsou nemocní a musíš zůstat doma. Taky vše řeším jak to jde. Už teď přemýšlím jak to vyřeším o velkých prázdninách když nejezdí na tábor.
Dooly Ondra se moc těší a už má připravený kufřík se svýma věcma a hračkama. Tak doufám, že nám dovolená vyjde. Není to o nějakém smíření já mohu odpustit, ale nezapomenu NIKDY. Snaží se o tom žádná........... víte já věřím na Boží mlýny.....
Chleba se mi nepovedl~n~ vykynul pěkně, ale následná práce s ním něco se mi pokazilo a nevím co....... taky jsem u toho byla vzteklá proto možná mi nevyšel... takže zkusím příště. pa
aklarisa 58062
16.2.2013 20:56:00
Dneska jsme byly na narozeninach (ja a holky, muj dela) u svagrove. Zitra jdem k babicce na obed. Jinak nic mimoradneho.
aklarisa 58062
16.2.2013 20:53:28
Ahoj. Delam jen dopoledne a od brezna budu delat denne 8-icky, vikendy volne. Delam ale na dohodu. (zatim) . Pak uvidime, ale bude me cekat smenovani. Jinak prace me bavi. S tim nemam problem. Jo, a delam na plicnim-luzkovem. Akorat ty prazdniny, to hlidani .... To bude mazec.
Dooly. 12201
15.2.2013 20:38:54
Ahojky,


Aklari a jak se ti v praci libi? Chodis na plny uvazek?

Apollo,tak to je dobre,ze s vami J pojede, treba vam to pomuze a hlavne-Ondra si uzije tatku

U nas byly tento tyden prazdniny a ja si naplanovala tolik veci,samy sport.. takze jsem nic nestihala a az dneska odpo,predtim nez mel Viky prijet jsem uklizela.~f~ A jsem po tom tydnu pekelne unavena~j~

Co pmate v planu na vikend? My pujdeme zitra na detsky karneval a v nedeli jedeme do Phy na ty dinosaury,co ted bezi reklama v TV. tak doufam,ze to nebude blbost~;)
aklarisa 58062
15.2.2013 13:06:35
Ahojky. Co chleba, povedl se, byl dobrý? Tak já už konečně chodím do práce :-)Musím si zvyknout na to brzké ranní vstávání. Jdu si zdřímnout :-)
apollo 57827
7.2.2013 13:10:18
Mám recept na chleba kolegyně donesla je to rychlé a prý i chutné. Jsem zvědavá a upeču.
apollo 57827
7.2.2013 13:09:00
Ahoj, O. je nemocný tak jsem doma ani nezapínala počítač. Dneska jsem musela po dvou dnech do práce~8~no neutekla práce a počkala:-)dnes hlídá J. tak jsem jela pracovat. O. měl kašel a tak nějak se necítil, ale vůbec dobře. Nechala jsem ho doma celý tenhle týden.
Aklari, dala bych si štrůdl teď jsem nějaká rozežraná~a~ ten už asi nezbyl že jo?
aklarisa 58062
4.2.2013 16:32:26
tak uz taky prsi. upekla jsem strudl, mnam. A usleham si k nemu slehacku. Pupkum zdar :-D
aklarisa 58062
4.2.2013 16:30:50
tak uz taky prsi. upekla jsem strudl, mnam. A usleham si k nemu slehacku. Pupkum zdar :-D
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 10586  [Dalších 10536 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.