| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Domažlice

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 189  [Dalších 89 >>]
sunsung 30664
30.1.2006 12:51:01
608226841
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
29.1.2006 13:52:24
to nějak blbne.Píše to že přibyl příspěvek a nikde nic.Tak to zkusím znovu

Jé ten je hezkej.Ale už je ho kus chlapa.

Ale ta fotka předtím se mi ještě neukázala.Nevím proč.Já taky jednu mám tak vložím.



ty housky měl mít Pavel k párkům ale někdo byl rychlejší.Podle toho taky vypadala jeho váha v 10měsících.Měl 10,40kilo a 74cm.
Betulina
  • 
28.1.2006 23:15:44
to je divné, chvíli před tím, než si to napsala jsem ji "kontrolovala" a byla tam..
tak sem dám nějaký dnešní(kryštůfek má nové pyžámko .) a taky jsme zrovna dneska koupili nový kočárek :)

Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
28.1.2006 20:27:39
Betulino tak mě se neobjevil obrázek.Jestli můžeš zkus znovu:-)))
Betulina
  • 
28.1.2006 15:56:37
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
27.1.2006 16:13:47
Ajli tak ti přeju abys uspěla u jiného doktora.Kdyby se to nepovedlo teď tak pak ten primář co nastoupí místo toho Váchy.Ten je dobrej.Do toho června by se to u Budky nějak vydrželo.
Prosím tě pokud máš mejlíka tak mi napiš tel.číslo na mobil a já ti ho pak taky napíšu abysme se snáze domluvily.musím to hlídání nejdřív domluvit.myslím že by šlo abys tu zůstala dýl protože babi kolem 4 chodí z práce.Teda jen úterý čtvrtek a pátek.Jinak má úřední dny.

Bet čauky no konečně se ozval někdo ze starých známých.Vánoce byly v pohodě malýmu se stromek hrozně líbil líbí se mu světýlka.jinak je vše dalo by se říct při starém jen teď lítáme mezi bytem a barákem musíme tam chodit větrat když tam ještě nebydlíme protože to hrozně vlhne.Máme tam fleky ale už je to lepší.taky se tam spousty let netopilo tak proto.
sunsung 30664
27.1.2006 13:45:42
Janíku díky moc, nemocnici zkusím. Dnes ne, ale v pondělí určo. Já jsem v Domažlicích spíš od rána do čtyř hodin, ale můžu přijet i večer není problém. Někdy v příštím týdnu by se mi to docela hodilo, ještě nevím kdy a kam pojedu, tak uvidím...těším se...hezký víkend
Betulina
  • 
26.1.2006 22:21:03
Ahoj, tak dobrá dobrá.. přiznávám se, že jsem teď sem moc nenahlížela..
Janíku díky za optání, malej je teď takový torpédo, nemířená střela. Včera jsem s ním byla za kamarádkama na bývalý škole a co tam prováděl, to se jentak nevidí. pořád někde pobíhal, pokřikoval, pištěl.. prostě byl hrozně živej, že jsem kamarádky skoro začala odrazovat aby si taky někdy děťátko pořídily (jak zprvu na mé malé milé miminko říkaly, že by chtěly taky.. tak teď si zase říkaly ani omylem, že by TO neuhlídaly :o) Ale co, my žijem, jsme spokojení.. někdy je živější, ale většinou je hodňounkej a chce pořád číst zvířátkový knížky..
a jaké byly vánoce a už bydlíte? už ti musí určitě lézt pupek, co? :oD tak ať jste všichni zdraví

ahoj bet

(snažím se dát fotku do alba, abych vám ji sem mohla hodit, ale nějak se to nedaří.. až se to povede, synáčkem se pochlubím.. :o)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
26.1.2006 9:17:34
tak jsem dneska byla v poradně a tak trochu jsem se od sestřičky informovala na doktory.Tak Vácha prý od 1.6.končí jde do důchodu a místo něho přijde Kovář ( primář gyndy v nemocnici ).V nemocnici je prý ambulance a pokud jsem slyšela dobře měly by se střídat dvě doktorky.Jedna přišla z mateřské a druhá už je delší dobu.Jestli můžu poradit zaběhni do nemocnice a optej se přímo tam.Prý berou od ledna nové lidi.Za zeptání nic nedáš.
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
25.1.2006 14:29:51
Ajli jsem tu průběžně celý den.:-)))
Já jsem právě koukala že přibyl jeden příspěvěk ale přitom tu žádný nový není.Děkuju moc za pozvání taky bych tě ráda poznala hodí se mi to spíš až k večeru.Bohužel tady toho nekuřáckýho moc není znám jen jednu restauraci.jinak chodím do jednoho baru kde o víkendu bývají diskotéky a přes týden tam zakouřeno více méně není.A kdypak můžeš ty?Myslela jsem že bych malýho nechala babi.

Ohledně toho Budky možná bude dobrej jen já mám s ním špatnou zkušenost.Některá kamarádka je spokojená jiná taky ne ale zůstávají u něho protože jinou možnost nemají.Ale zkusila bych se optat v nemocnici primář gynekologie měl ve staré nemocnici ambulanci.Ale jak je to teď to nevím protože od nového roku funguje nová nemocnice.
[<<Předchozích 90] Názory 91100 z 189  [Dalších 89 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.