| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Domažlice

  (?)
[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 189  [Dalších 139 >>]
Betulina
  • 
11.11.2006 23:05:51
ahooooj :o)
ty nosíš? :o)vypadá to pěkně.. :)

(zítra napíšu víc, teď jsem jenom nakoukla..)
zatím ahoj

Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
2.11.2006 15:24:21
Ahojky bet?Jak se pořád máte?Jakpak u vás probíhají přípravy na vánoce co?My zatím nakupujem pro dospělý a děti to ještě přemýšlíme.Honzík nejspíš dostane velkou postel a Peťulka nevím.
Jo a hele co říkáš na tohle?



Tak a ještě jednou Peťuldu a jdu.



Jinak my jsme trošku marod.Kluci kašlou a Peťulda má ještě rýmu.Dneska jsme byli na půlroční tak má 8400g a 68cm.Ale není to na něm poznat.

Tak papa a zase se tu někdo ukažte.
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
1.9.2006 0:06:38
No my jsme kupovali byt v těch kasárnách a je tu možnost si to předělat.A ten sklep má velikost 26m2 za necelých 50 000.Hele my na to taky nemáme musíme si prostě půjčit.Jinak by na to nebylo.Našetřeno nemáme nic viď:-)))
Ale pokud nám přidaj na mateřský tak to bude lepší.
Betulina
  • 
31.8.2006 23:08:53
Jé, takže máte větší bydlení než to jak jsme se o tom kdysi(?) bavily..? to je fajn, my přemýšlíme, že bychom mohli koupit malý byteček 1+1, co je vedle nás(že bychom si to probourali:), ale má to dva problémy..
Není na prodej a i kdyby byl, tak bychom to neměli z čeho zaplatit, takže asi smůla :o(

Ale myslíme na to, neboť u nás v baráku jsou byty většinou v osobním vlastnictví(jako máme my) a asi dva byty tu jsou ještě podnájmy(zrovna Ten byteček). A tam nájemníci prý neplatí nájemné, takže si říkáme, že by to JEDNOU na prodej mohlo být a to by potom bylo skvělé :o)

no nic, konec snění o budoucnosti :)

měj se s klukama hezky, ahoj :o)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
31.8.2006 19:17:00
Bety já jsem byla taky ráda že když už se tedy Peťulka povedl tak že bude zase na jaro.A na něho jsem koupila fakt jen pár věciček hlavně bodýčka který Honzík jako miminko neměl.Jinak z porodky šel ve stejné soupravičce jako Honzík.Takže jsem dost ušetřila.Jinak ta holčička mi stále leží v hlavě a abych řekla pravdu moooožná se nechám ještě překecat.Vzhledem k tomu že jsme vyřešili bydlení z 2+1 na 3+1 plus k tomu budeme mít komoru tak se sem vejdeme.Vyzní to možná divně ale koupili jsme sklep pod náma a je v jednání se sousedem o tom menším takže bysme měli k dispozici ještě spodek.Už se hrozně těším na přestavbu.Ten větší sklep by byla ložnice která je dost velká na to abysme tam měli místo skříně šatnu což se mi hrozně líbí.Jedni sousedé to mají podobně.Nahoře mají 2+1 a dole místnost kde má pokoj jejich dcera.
Betulina
  • 
31.8.2006 16:23:21
tak to nevím kdy se dočláš.. :oD my to nějak zase tak moc nepromýšlíme, ale kdyby, tak bych chtěla asi zase nejspíš zimní mimi. to mi nějak vyhovovalo a přecijenom by se ty oblečky a malinké kombinézky, které už mám hodily.. :)
ale když by se "stalo" tak by se "stalo" a ani by nevadil zase kluk (říkám si, že když to zvládnou JINÍ, zvládneme to i my :o) jenom bychom se pak asi museli přestěhovat, protože holčičku bych později chtěla mít taky :o)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
30.8.2006 22:08:41
Bety díky za pochvalu.Hele nech si toho jo s tím sázením:-)))
Na to je spouuusta času.Hele včera jsme se s Pavlem bavili a jen tak mezi řečí jsem se ho zeptala kolik ještě chce dětí.Tak řekl že možná jedno možná dvě.Že někdo nám na důchod vydělávat musí.

Jo a ještě k tomu semínku.Já si počkám na vás.To vy už máte nejvyšší čas.Malýmu budou dva to je akorát.Tak šupity šup:-)))
Betulina
  • 
30.8.2006 18:58:34
..hezký chlapy doma máš :o))))
a co nějaká ta holčička, není na ni už ten správný čas? (na sázení semínka).... ;o))))

Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
30.8.2006 12:23:18
Chtěla jsem napsat culí ne cilí:-)))
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
30.8.2006 12:22:52
Tak se musím trošku těma mýma klučíkama pochlubitJinak jsme v pohodě Peťulka breptá o 106 a cilí se na celej svět.







[<<Předchozích 40] Názory 4150 z 189  [Dalších 139 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.