| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Domažlice

  (?)
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 189  [Dalších 129 >>]
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
28.8.2006 17:31:06
Ahojky Martino.Hned odpovídám že bohužel tohohle "mazlíčka" bohužel nemáme.Teda my osobně.je mi líto že ho malý ztratil náš "větší" má dva mazlíky bez kterých neusne proto vím jaká je ztráta.Držím palce ať brzo dostanete náhradu.
Martina+dva miláčkové 10779
27.8.2006 23:10:57
Nemáte, prosím, někdo doma tuto hračku? Můj syn ztratil svého "Kámoše" a moc mu chybí. Jsem ochotná nabídnout 500,- Kč. PROSÍM, koukněte, jestli ho doma nemáte - třeba si s ním vaše děti ani nehrají. Za nabídky na e-mail, nebo na diskusi prosinec 2003, děkuji.
Podobné nechci, jen stejné i barvou a samozřejmě ve výborném stavu.

bornea 48480
21.8.2006 17:59:04
Ahojky, ja psala, ale asi to tedy nejak nedoslo.. prosim posli mi cislo na mobil na muj mail. Hned jak budu moct, ozvu se. Musim jeste vyridit nejake veci ve meste a jsem pak uz zrala tak akorat na odpocinek :-) Ale pocitam s tim. Neboj. J.
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
21.8.2006 15:40:32
Borneo psala jsem Ti ve středu mejlíka a ještě jsi neodpověděla.Děje se něco nebo máš jen moc práce?Dej prosím o sobě vědět abysme se pak mohly domluvit kdy se sejdeme.jestli teda tenhle týden nebo ten příští.
bornea 48480
15.8.2006 16:12:00
Hledám kamarádku přímo z Domažlic. Čekám prcka (24tt), jsem doma a občas se docela nudim. Ráda bych poznala nové lidi. Jana
Tinulka
  • 
22.7.2006 13:48:49
Ahoj Bety, stěhujem se někdy v srpnu,tak se ti pak určitě ozvu a moc ráda poklábosím.Díky moc za podporu
Tinulka
  • 
22.7.2006 13:47:24
Ahojky Martino.Stěhuji se někdy v průběhu srpna.TAk jen co budu přestěhovaná,tak se ozvu a třeba se někdy sejdem a třeba si i prťata padnou do oka :-)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
19.7.2006 23:24:14
Chudinka malá.Teda ty mandle to je něco.Manželovi je vyndavali před třemi lety když na nich měl několikrát za sebou zánět.Bylo to něco jako hnisavá angína ale ne přesně to.

A kde jste byli na dovče?Já bych taky někam jela ale jen tak dovolená hned nebude.Možná tak někde tady v Čechách na víken ale ne letos Péťa je na to ještě malej.Nekojím tak je to horší.

Jinak celkem zvládám díky tchýni která ačkoliv už u nich od začátku dubna nebydlíme hodně pomáhá.Honzíka si bere na každý víkend a když má přes týden čas tak i třeba na hoďku si pro něj přijde.Trošku pomáhá i moje mamka takže to celkem jde.

Péťa v noci spí suprově.Vstávám k němu jen jednou.A to někdy kolem 4-5hodiny a pak až ráno.Takže jsem vyspalá i když já bych mohla spát pořád.
Bety, školačka + 2 klučíci 32562
19.7.2006 22:59:34
Prázdniny jsou teprve pár dní a já mám pocit, že jsme toho stihli až až. Dovolenou už máme za sebou. Nevím jestli letos "bohudík" nebo "bohužel". Lenička odjížděla s angínou. Tu jsme tam ustáli, ale teď je v nemocnici. Asi do pondělka. Vyndavali jí mandle. Kluci jsou roubíři stále, ale určitě je to s nimi mnohem lepší. No a co ty?? Určitě se taky nenudíš. Je to asi pořádnej kalup, viď? A bydlení? Jste určitě už v novém. Měj se moc hezky a přežijte to vedro. Zítra vyhrožují s 37 stupni. Tak budeme hledat stín a chládek.
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
19.7.2006 15:52:24
Tinulko tak předčasně vítej v Holýšově.Já jsem sice z Domažlic ale když budeš mít čas a chuť tak sem klidně přijď na pokec.Přeju abys brzo našla kamarádky a myslím si že tady jsi minimálně dvě našla.Já budu kamarádka na dálku.

Ahojky Bety už jsem si říkala zda sem ještě někdy zavítáš.Děkui za gratulaci.No a co děti povídej.Musíš to teď trošku napravit a popsat ja u vás proběhl první školní rok u Leničky a jaké měla vysvědčení.A co dvojčátka nezlobí tě?
[<<Předchozích 50] Názory 5160 z 189  [Dalších 129 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.