| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Zlín

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 7635  [Dalších 7425 >>]
parapa
  • 
3.12.2010 21:03:52
Jinak materske centra.
co vim da se jit do Berusky...programu a moznosti je vic.
jak psala Lvice
rodinavezline, tam najde informaci daleko vic
parapa
  • 
3.12.2010 21:03:09
a to je mozna ono, ony se znaji, me to nelaka.....
za to sejit se nekde venku nikdo nikomu hlavu neurve a bud se s holkama libi nebo nelibi....

taky jsem tak prisla do jedne diskuze,holky se znaly, presto jsem na ten jejich sraz sla.....jednou....pak dloooouho jsem jen psala a zacala se s nima schazet az snad dva roky pote.
binaryy szuká ovci 109793
3.12.2010 20:57:34
edit , mám 14.měs kluka:) můžeš se přidat, v zime chodíme na bazén do lázní, nebo do solné jeskyně na jižní svahy..nebo ¨do cukrárny do Marušky..do MC nechodím, nevím jak holky..občas vím, že se pořádá sraz ale nějak mě to neláká, už se znají, co já tam. Kdyby ses nudila, napiš , můžem zajít s dětma na saně~x~
parapa
  • 
3.12.2010 20:48:23
Dala jsem si práci dočítala diskusi hodně zpátky.
A už chápu (z venčí), že sem ta stará garda nepíše. A když tak nějaké "obchodní" nebo absolutně neurčité věci.

Většinou se tu strhne nějaká "mela" ohledně nečeho (at už je to srazík nebo cokoliv jiného probíraného pár stránek zpět). Možná je to škoda (i když nikdo nikomu nebrani sem psat a Lvice tebe neopravnuje k psani toho,ze je zde uzavrena skupina a podobne,diskuse je zde verejna a je uplne jedno, kolik maminek sem bude psat, treba nova parta), na druhou stranu chápu všechny zučastněné strany.

Chápu správně, že dvě diskutérky jsou z rodiny (to nikdy nedela dobrotu)......
parapa
  • 
3.12.2010 9:28:52
.....mnoooooooooo....
proč asi holky nepisou.....
Lenka Nová
  • 
3.12.2010 8:53:13
Lvice po tom, co tu předvádíš, se ti pozvánky jistě pohrnou ~l~
Lvice+lvíčata 73763
3.12.2010 1:09:00
já tu psal 2 roky, že chceme taky někam přijít, nějak nás nikdo nikam nevzal, ale dle Pítrs se setkáváte furt, takže díky za přijetí, budeme chodit sami nebo s někým kdo má zájem
Diana & 2 čertíci 42307
2.12.2010 9:21:53
Lvice ( Leo ) nechápu proč hned odrazuješ, že je to tu uzavřená společnost, vždyť tady psala spousta nových holek tento rok co jsem si všimla.~:-D
Lvice+lvíčata 73763
30.11.2010 22:56:31
ten odkaz sem zapoměla:

http://www.rodinavezline.cz/?ukaz=29_rodinna_centra&IdMenu=29&grafika=0

Lvice+lvíčata 73763
30.11.2010 22:56:04
zkus mrknout sem, třeba bude něco poblíž tvého bydliště

kam holky s dětmi chodí nevím, nějak tu přijetí nových členů nefrčí, je to tu uzavřená společnost...

klidně bych si s tebou dala scuka někde, nemůžu akorát v úterý jinak kterýkoliv den.....
[<<Předchozích 200] Názory 201210 z 7635  [Dalších 7425 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.