| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Zlín

Soutěž o balíček dětské kosmetiky

VčeraKomerční sdělení

Zasoutěžte si s lékárnou Vitalpoint o balíček kosmetické péče pro nejmenší od Weledy.

  (?)
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 7635  [Dalších 7415 >>]
Lvice+lvíčata 73763
30.11.2010 22:48:27
Edit a v které části bydlíte???
Edit
  • 
28.11.2010 19:10:40
Ahoj holky právě jsme se nastěhovali do Zlína a zajímalo by mě kam tak s malýma chodíváte? Mám 14měsíční holčičku a vůbec nevím kam se tu dá zajít. Jsou tu nějaké centra nebo kam?
Pitrs 28898
24.11.2010 21:42:31
asi bych to utnula -ne?
je to ponižující a mám pocit že zbytečné - nemyslíte???

necháme prostor na oduševnělejší příspěvky - co????

jaké máte dárky????~t~~t~~t~~t~
Lvice+lvíčata 73763
24.11.2010 1:13:08
Dio

chápu to, ale opakuji se, že tu psaly některé, že by došly na srazík a já tu skoro 2 roky píšu, že by jsme přišly na srazík s dětma a nikdo pořád nemá čas a žádný se prej nekoná, a najednou v albu fotky ze srazíku........takže ho někdo tajně svolal a kdyby nikdo z těch co tam byly, nechtěl psát sem (jak tvrdíš ty), mám v albu jak tel, tak email, někteří mají můj email i tel......vidím v tom jedině úmyslné vynechání.....přitom víte, že na večerní pokec na srazíky jsem chodila pokud jsem měla hlídání.......

Diana & 2 čertíci 42307
24.11.2010 0:19:31
Leo, ale ty pořád nechápeš, že holky jsou dlouholeté kámošky, jejich děti mají např. stejné kroužky a zájmy, navštěvují se i doma, vidí se častěji na různých akcích a že se sejdou na pokec jako kámošky, to tady přece nemusí vědět celá Zlínská diskuse, kdo, kdy, kde a s kým. ~t~
Lvice+lvíčata 73763
23.11.2010 23:40:20
Pitrs kdybych se to dozvěděla v srpnu napsala bych to tu v srpnu.........mě přijdou divné jiné věci, že tu skoro 2 roky píšu, že by jsme přišly na srazík s dětma a nikdo nemá čas a žádný se prej nekonal, a najednou v albu fotky ze srazíku a ty ted píšeš, že se scházíte často, když se tak scházíte často tak se to svolává tajně.........nikdo sem nenapíše ani nedá vědět......

nemůžu za to, že si hrajete na tajnůstkářky nebo na co si vlastně hrajete

zatím sem akorát poznala, že když tu napíšu komukoliv pravdu nebo svůj názor tak pomlouvám......

že DIO, napíšu, že bych nedala svým dětem granulovaný čaj a uf dozvěděla jsem se, že ti pomlouvám čaj a od té doby se do mě při každé příležitosti navážíš, nebo se pletu????????????


sem se názory rozdílné asi nesmí psát ani jiný názor na věc, většina nesnese jiný názor a někteří ani neunesou pravdu o sobě a pomluví mě, nebo se pletu Marcelíno
Pitrs 28898
23.11.2010 21:39:11
Leo jejda a nemyslíš že od června je trochu daleko kdeže bych si pamatovala že byl srazík když my se s holkama scházíme docela často. Je docela divné to vzpomínat v listopadu - nezdá se ti.
Diana & 2 čertíci 42307
23.11.2010 15:12:05
Leo, ne o počtu to opravdu není, o přesném počtu by ti napsaly zůčastněné osoby, já tam také nebyla a určitě mě to po půl roce neštěngruje, jako tebe. Je to o tom, že tady polemizuješ nad setkám púl roku starým. ~t~
Lvice+lvíčata 73763
23.11.2010 13:22:51
ale to není o počtu lidí, že.....v tom problém teda nevidím ~t~~t~~t~~t~
Lvice+lvíčata 73763
23.11.2010 13:21:28
Dio mě učili, že skupinka je od 3 a teda je jich na fotkách určitě víc jak 3 a někdo taky fotí, no možná některé dítě fotilo, tak si 1 osobu nejistou nepočítej a odečti............
[<<Předchozích 210] Názory 211220 z 7635  [Dalších 7415 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.