| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 65199  [Dalších 65159 >>]
Feketka + 2 berušky 58757

Re: Prosím o radu

11.2.2008 13:42:24
Hani, to je dobře, že vás vezmou tak brzo.
Jo a písla jsem ti mailík.:-D
Hanka+Bára7/05 30896

Re: Prosím o radu

11.2.2008 13:36:11
Tak jsem právě volala do Podolí na tu imunologii a vezmou nás už 17.4.!!!
Já jsem úplně v šoku, připravovala jsem manžela, že to bude někdy za 4 měsíce.
Paní byla hrozně příjemná!!
Teď ještě aby mi doktor napsal to doporučení, ale to snad nebude problém.
Amálie00 28938

Re: Přehledy

11.2.2008 13:20:04
Ahojky, tak jám ám za sebou glukozový test, dalo se to vydržet a naštěstí je vše v pořádku:-)

Danýsek marodí dál, horečku už nemá, nezvrací, ale odmítá cokolv sníst, ani hrát ho nebaví, šmudlíka mojeho;((
Evi*, díky za pochavlu dortu, ale není to můj výtvor, je od Hájka, já jsme na takové věci levá~k~
Moc gratuluji mladé paní Ajce, fotky jsou krásné! Přeji hodně štěstí na společné cestě životem a ať je vás brzy víc;-)
Anejo, na Zerat jsme se ptala i já, budu rád,a když písneš, až se ti ozve!
Hani, prima, že jsi si užila ples!

Fektko, bohužel neporadím, nemám zkušenost:-(
Hanka+Bára7/05 30896

Re: Prosím o radu

11.2.2008 13:03:45
Feketko, já jsem na kvasinky používala Canesten, na tom je i napsáno, že se může v těhu. Já měla krém, ale jsou i tobolky, mě ten krém pomohl taky, i když jsem to měla docela dost.
Brambram,Gábi12/04,Marek10/06 15782

Re: Prosím o radu

11.2.2008 12:58:50
Něco podobného jsem měla když jsem byla těhu s Gábi, taky hned na začátku Jenamazol ještě s něčím, pak jsme začala špinit (s léky to nemělo nic společného), jela na pohotovost a tam mi léky rázně zakázali, udělali výplach (bylo to něco s boraxem) s tím, že bud to zabere a nebo at přijdu pro jiné léky,které se při raném těhu smí. Doktoři je prý neradi píší, že jsou moc drahé. Mě zabral ten výplach, tak už jsem tam nemusela. Moc jsem ti neporadila, ale asi bych ty léky na tvém místě nebrala,alespon do doby, než se opravdu potvrdí, nebo vyvrátí těhu.
Brambram,Gábi12/04,Marek10/06 15782

Re: Prosím o radu

11.2.2008 12:58:03
Něco podobného jsem měla když jsem byla těhu s Gábi, taky hned na začátku Jenamazol ještě s něčím, pak jsme začala špinit (s léky to nemělo nic společného), jela na pohotovost a tam mi léky rázně zakázali, udělali výplach (bylo to něco s boraxem) s tím, že bud to zabere a nebo at přijdu pro jiné léky,které se při raném těhu smí. Doktoři je prý neradi píší, že jsou moc drahé. Mě zabral ten výplach, tak už jsem tam nemusela. Moc jsem ti neporadila, ale asi bych ty léky na tvém místě nebrala,alespon do doby, než se opravdu potvrdí, nebo vyvrátí těhu.
Bulik 15617

Re: Přehledy

11.2.2008 12:41:38
Hlásím veleúspěšnou šestinedělní technickou :-D Prý nemám ani povolené děložní vazy, takže inkontinence nehrozí.

Na Ajku jsem o víkendu myslela, jestli všechno probíhá podle plánů :-) Takže obrovská gratulace vdané paní do nové kapitoly života a moc moc moc přeju novomanželům to miminko :-)

A ještě mi ICQ včera hlásilo, že měla narozeniny Mandelinka, takže též přeju všechno úplně nejlepší a držím palce! R^
Feketka + 2 berušky 58757

Prosím o radu

11.2.2008 12:38:36
Ahoj holky,

vím, že set tu poslední dobou neukazuju ale teď mám docela problém a potřebovala bych od vás rady jak na kvasinky v případě možného těhu.

Od středy mám kvasinky, od dr. jsem dostala nějaké tři čípky,které nezabrali a dnes jsem vyfasovala ENTIZOL, Clotrimazol a Jenamazol.(Všechno si mám zavádět)
U všech je psané, že se nesmí užívat v prvních třech měsících těhotenství, u ENTIZOLU obzvlášť.
No přesto mi je můj dr. napsal i s tím rizikem, že bych byla těhu.
No a já mám strach aby se zase něco neposralo, kdybych náhodou byla těhu.

Máte s tím některá zkušenosti, co na to zabírá nebo jestli se to všechno v těhu může aniž by to mělo nějaké následky????????????



Hanka+Bára7/05 30896

Re: Přehledy

11.2.2008 10:48:41
*Evi a já bych si vzala ten týden po Redí.
Redí + dvě ☼ 16148

Re: Přehledy

11.2.2008 10:36:43
Ajko, blahopřeju ~s~, fotky jsou krásné a vy na nich samozřejmě taky :-)

Evi*, já se teda pokusím o další týden, ale tuším vloudila se chybička...aby Daník s AneJkou nedělali stejný týden ;o) Já bych zkusila ten od 25/2, jo?
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 65199  [Dalších 65159 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.