| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chci rodit v zahraničí, ale jak na to?

Já ale fakt nekřičela a myslím, že nejsem nijak statečná. Mě pomohlo když jsem si pořádně zafuněla :-)))
Já jsem asi měl štěstí, protože například první doba porodní u syna mi trvala 50 minut.
(Odtekla mi voda a když se "nic nedělo" - tj. jen velmi slabé stahy a neotvírala jsem se; tak jsem dostala kapačku a za 50 minut byl malej venku. Těch 50 minut jsem profuněla na sále. Pak jsem cca 10 minut tlačila - při tom mě pan doktor chválil, jak se hezky snažím :-) a bylo to.)
Když jsem rodila dceru (první porod), tak to trvalo déle, asi 10 hodin slabých bolestí,pak mi píchli vodu a poté se rozjely silnější bolesti - tedy krušná hodinka, kterou jsem profuněla na chodbě. Sestřička mi řekla, až se mi bude chtít tlačit, abych si řekla. Když to přišlo, odvedla mě na sál, chvilku jsme tlačili a malá se narodila.
Když tak čtu některé příběhy a zážitky z porodů, tak si říkám, že jsem měla obrovské štěstí, že to probíhalo tak,jak to probíhalo. Pro mě byl nejhorší zážitek šití po prvním porodu, to mi bolelo nejvíc. Sestřičky i lékaři byli moc fajn.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.