| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chci rodit v zahraničí, ale jak na to?

Šáry, přesně ta debata, o které mluvíš, se mi líbila, protože napadená strana neodpověděla protiútokem a nakonec se nějak dohodly. Líbila se mi zde v tomto tématu diskuse Sylvie a tuším Martiny o tom křičení, protože to byla diskuse. Líbí se mi tvoje reakce (i těch ostatních) na Tili, protože uvádíte své osobní postoje a zkušenosti a jste otevřené, nenadáváte jí do arogantních cyniků, shazujících dobře míněné příspěvky za to, že má jinou zkušenost a názor. Líbí se mi třeba smutný příspěvek Martiny. Taky to mohla udělat jako Míša a napsat to podstatně drastičtěji. Něco o zoufalství a totální opuštěnosti, kdy i ta šíleně bezohledná a empatii postrádající sestra ji bez jejího souhlasu jako nějakému kusu dobytka napíchala jakési infúze a pak jí, ponížené, dokonce protrhli plodovou vodu. Stejná situace se dá popsat různě. Věcně i dramaticky. Mne víc u srdíčka zasáhla Martina, víc jí to věřím a víc se do ní dokážu vcítit, protože u Míšy 3 mi za prvé vadí, že to není její příběh a za druhé že jsou tam věci, které považuju za přemrštěné a vylíčené se značnou nadsázkou, tak to ve mně budí stejný opatrný odstup jako reklamy. Za třetí, nevím koho povzbudí a podpoří taková historka, ta je tak dobrá na vystresování někoho, kdo neví, do čeho jde. Postrádá konkrétnost, pokud to vážně bylo tak zlé.
Vím, že je Míša nemocná, nezapomíná to natolik zdůrazňovat, že to tady na Rodině musí vědět každý, tahle debata ale nebyla o Míše a jejích zásluhách popřípadě chorobách, ale o tom, že kdosi se natolik bojí českého zdravotnictví, že si radši vezme úvěr a půjde rodit do ciziny, aby mu bylo zaručeno důstojné zacházení. Mám pocit, že tomu strachu podobné drastické historky napomáhají, ale nijak neřeší situaci. Považuju je za samoúčelné a mám pocit, že slouží k přitáhnutí pozornosti. Nenavážela jsem se do Míšy a jejího zdravotního stavu, ani do Míšy spasitelky, milované všemi, kterým pomohla se závažnými problémy třeba v diskusi o domácím násilí. Naštvala mne jedna konkrétní věc a to to, že zcela zbytečně straší. Podle mne to neměla vytahovat nebo měla přehodnotit kdy a jak to napíše. Howgh, domluvil jsem, k tématu Míša 3 jsem řekla vše, co jsem měla na srdci a protože se nebudu opakovat, končím s vyjadřováním se. Děkuji, omluva za délku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.