| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Chci rodit v zahraničí, ale jak na to?

Chtela bych napsat muj názor na hodnocení péce v zahranicních nemocnicích a v Ceské republice, myslím ze péce v Ceské republice muze být dobrá, zálezí na prístupu pracovníku nemocnice a i lékaru, tam kde je clovek, vzdycky jsou a budou chyby, uprednostnovat a vychvalovat péci v Ceské republice je nebezpecné.
Pred lety jsem si zlomila obe dve ruce a nechteli mi udelat rentgén obou 2 rukou, jenom jedné, prý je rentgen drahý, takto znela odpoved radiolozky, za opetovného vyzádání pri druhé návsteve mne vysetrili rentgenem i druhou ruku a i druhou jsem samozrejme mela zlomenou, lékar na to silne vynadal personálu, ale s reakcí rentgenolozky uz budu zít az dosmrti.
Býva ze malé zeme a národy jako CESI se vychloubají svou dokonalostí nebo prvenství a politikové mnohdy práve vyuzívají neznalost národa a pochlebují jak jsme dobrí v tom a onom, POZOOOR mým názorem, ze tohoto je treba se vyvarovat a neustále na sobe pracovat, nejpríznivejsí vliv na cloveka má studium, toto mu umozní sirsí poznání a být cím chce clovek být, ne tím co mu predurcuje spolecnost nebo politici, ono vázne recená blbost muze nekomu pripadat jako s ta o ní premýslet.

Ziju momentálne v zahranicí a cítím se zde stastná a práve jenom díky tomu, ze práve v nemocnicích je umoznen prístup rodiny k pacientovi, setrváním s ním, coz ohromne podporuje psychiku a zdárné lécení nebo i klidnou smrt s blizním, v Cechách casto rodiny odhazují své blizní do ustavu a nemocnic, mne chybí ta srdecnost i kdyz muze pripadat nekomu umelá, je to zrejme podmíneno krestanstvím a jinými vírami, pro mne jako jedince je práve láska, porozumení blizního tím nejvzácnejsím, proto ODSUZUJI tak konzervativní názor,toho ze ceské zdravotnictví je to nejlepsí.
Ptám se byla jste hospitalizována v zahranicní nemocnici, ze muzete srovnávat?

Mou zkuseností je to, ze jsme s manzelem lezela 8 mesícu ve státní spanelské nemocnici a nechali nám 1 pokoj pro nás oba, sestry zakázaly priradit dalsího nemocného k mému manzeli, jelikoz pokud jsem nebyla v zamestnání tak jsem bydlela, osetrovala, lezela vedle na luzku s ním a stálo to za to.

Konzervativkyne premýslejte, ucte se, pracujte na sobe.

Ireba

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.