| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč ženy na mateřské pijí II

já tady vypadám jako nějaký abstinent~t~ale to vůbec ne!!
miluju víno,dokonce s ním i obchoduji,tudíž ochutnávám a porovnávám..jen ho nemusím mít denně.dám si,když je příležitost.poto si vychutnám dobré pití.nepiju patoky.pon dobrém víně se neopiju,ani nezvracím.jestli jsem na něčem závyslá,tak je to jednou ročně červený burčák,bez toho bych asi nepřežila~t~
ale ted vážně.mám třeba kamarádku a ta taky tvrdí,...dám si pár skleniček denně,večer,když děti usnou ..na relax,uvolnění..není to závislost,nejsem alkoholik,když budu chtít,přestanu..prdlajs..keci,keci,keci..lhaní si do kapsy..pustily jsme se do společného hubnutí a navzájem si vytvářely jídelníček.určily jsme si denní kalorické maximum do kterého se musíme vejít.měli jsme na to knížku,tabulky,vše.bydlely jsme pár metrů od sebe,tak jsme se dohodly,že jednou nám oběma na fen uvaří ona,jednou já..no,druhý den jsme narazily..z dohodnutých 5000 kalorií za den,navařila do 3000.zjistila jsem to až když jsem po jejích dnech vaření měla hlad jako vlk a při mých mi to stačilo...tak kápla božskou..musela si nechat rezervu denně 2000kalorijí za víno.~e~prostě sorry,ale já se ho nevzdám,to budu radši hladovět~;((~;((
tím jsem chtěla říct,udělejte si vy co pijete denně a (,,přestanete kdykoliv,,)malý testík samy se sebou.budete se divit.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.