| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč ženy na mateřské pijí II

Jo, teď už to chápu(po důkladném přemýšlení), jak si to myslela..Tím "nedostatkem času" nemyslím jako, že bych nevěděla na mateřské kam honem skočit, to fakt ne..teda zatím:-), ale spíše to, že mateřká je 2X3roky při dvou dětech. Tak počítej se mnou. Když první tři měsíce po porodu abstinuju, potom si zajdu občas na skleničku vína(chodím teda tak jednou za dva týdny, to si popletla), potom si občas dám i doma...ale fakt ne víc jak pět deci vína týdně(rozděleno po malých dávkách), párkrát(tak 2xza dva roky) jsem vyžahla za večer i čtyři, ale třeba během čtyřech hodin...a to potom další týden třeba na alkohol ani nešáhnu.

Potom jsem po dvou letech zase těhotná, nějakou dobu se snažím o dítě, takže to je skoro rok téměř úplné abstinence.A potom je celý kolotoč odznovu, další dítě, kojení...tak mi vychází, že bych z těch šesti let mohla nasávat ve velkém tak možná poslední rok po ukončení kojení-pokud bych teda nekojila až do tří let věku. Takže uznej, že sklouznout k alkoholu jaksi na mateřské není kdy. Mám to tak ale já, některé ženy nekojí, jsou doma na mateřské 4 roky s jedním dítětem, tak to potom už asi pochopit jde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.