| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak nevím, ale jestli tímto způsobem někdo dokáže vychovat i normální dítě, nejen hodný a poslušný a empatický už od přírody, tak to bych ráda viděla

kde má to dítě nějaký mantinely? ono potřebuje vědět, co už rodičům vadí, vždyť rodiče jsou přece ti první, kdo mu nějaký zákazy a příkazy dávají, a je to naprosto přirozený a vždycky to tak bylo a je v celé živočišné říši, i to lvíče dostane přes čumák, když zlobí, aby vědělo, že toto s ipříště dovolit nesmí

ne že bych bylkazadtánece tělesných trestů, ale aspoň důrazně říct, že tu bundu uklidí, že ty hračky ukidí, ano, důvod je ten, že já jako rodič chci, protože já ho učím, jak se chovat

jestli touto výchovou bude postupovat dál, tak nebude třeba respektovat školní řád, protože neví proč, ono to cítí jinak, nebo dopravní značky, proč by mu měl někdo něco přikazovat nebo zakazovat? a vůbec, proč by to měl někdo přikazovat nebo zalkazovat mně? třeba nemám od přírody daný smysl chovat se ukázněně, třeba jsem mírně hyperaktivní a třeba nevidím důvod, proč bycy nemohla jet ve vesnici stovkou, nikoho tam nevidím, tak co

jděte do háje s RaR, před MD jsem učila, ale netroufám si učit sděti vychovaný touto metodou, a že ji ch asi bude přibýva, mít mezi 30 dětma 5 takových, který něco udělají až (pokud) to uznají sami za vhodný, to teda asi nebude snadný

a netvrďte mi, že ve školním věku už mají vlastní rozum

mám dojem, že je to s výchovou ode zdi ke zdi, od mlácení za každou hloupost a tvrdýho režimu po naprostou volnost

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.