| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jenom s tím rozdílem, že když by někde nechal bundu můj muž, tak bych to nechala na něm, je to jeho bunda a on je dospělý, já ho nevychovávám
navíc on ji nikde nenechá :)
a když už by teda někde zůstalo jeho oblečení, tak by mi to bylo dovný a zeptala bych se, proč tam ta bunda je, jestli ji potřebuje zašít, oprat,... ale určitě bych mu neřekla "tak si ji ukliď" :)))))))))))))
on totiž ví, že si ji uklidit má nikde ji nenechává

ale pokud kluci přiletí ze školy a oblečením mrsknou na zem a já je upozorním . aby to uklidili, a oni nic, a tak je upozorním zase, a oni stejně nic, a potřetí už zvýším hlas, a zopakuju to, případně přidám nějaký vyhrožování, tak na to meńevidím nic špatnýho

jo kdyby mi řekl syn, že tu bundu má tak špinavou, že potřebuje oprat, tk ji dám do prádal, nebo nu řeknu, aby ji uklidil do kýble se špinavým prádlem

jeho vychobvávám, proto mu řeknu,co má udělat, manžela ne, v to je trochu rozdíl

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.