| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já tam byla na jednom srazu se svojí diskuzí a i když to je tři roky zpět, za sebe říkám NE!!!! ~Rv~Rv~Rv Děs a hrůza!!!!! ~:( Hřiště dost maličké a nebylo celé uzavřené - vchod / východ hned u hlavní silnice. Pokoje byly totální katastrofa - plesnivé závěsy u sprchy, špína.... Já měla pokoj pravděpodobně all inclusive - noční stolek vybavený - vlasatý hřeben, polívky v pytlíku, kapesníky (látkové posmrkané)... takové chuťovky! :-© Byla jsem tam dvě noci a rozhodně nemůžu říct, že bych se vyspala - říkala jsem si, že když je bordel ve stolku, jestli vůbec čistě povlílky a už fungovala fantazie kdo že v té posteli asi spal. Pan vedoucí říkal, že nějaký dělníci odjížděli na víkend domů.....
A další bonus u nás na pokoji - na půl urvaná lampička na stěně, lezli z ní holé dráty a bez i žárovky. Představa, že tam holka strčí prsty.... brrr! ~:(
Za sebe fakt už NIKDY i kdyby se to tam sebe víc zlepšilo! ~l~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.