| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mysterious,
nenapsala jsem to asi úplně přesně. Prostě jsem si jeden rok velmi pečlivě zapisovala, kolik čeho a za jakou cenu jsem spotřebovala. Včetně ubrousků, papíru atd. Prostě VŠECHNO, co jsem musela při pečení použít (formičky ne). Upekla jsem cukroví, spočítala celkové náklady, zvážila všechno hotové cukroví (naplněné, ozdobené) a spočítala jsem si myslím hodně přesně náklady na kilo cukroví. Bez energie a práce, ale započítala jsem tam i to, že občas se nějaké cukroví poláme, zdobení sice možná všechno nepoužiju, ale musím koupit celé balení a zbytek na nic většinou nepoužiju atd. Ano, některé druhy cukroví jsou hodně drahé, ať kvůli surovinám, nebo kvůli zdobení, a průměrnou cenu cukroví zvednou. Tuhle základní tabulku každý rok upravím podle toho, co chci péct a podle aktuálních cen. Vyjde mi, kolik já zaplatím za kilo (bez elektřiny a práce). Letos mi vyšlo 210 Kč.

Cukroví od maminy73 bych si nekoupila, protože je mi jasné, že by MNĚ nechutnalo (pokud ho teda nedotuje). Znamená to, že JÁ jsem zmlsaná, ne, že ONA peče špatně ~;).
Ovšem nikdy by mě nenapadlo jí to psát a nechápu, proč to někdo dělá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.