| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

doufam, ze pisu a ty uz drzis dite v rukach ~6~
kazdopadne ja mela u prvni dcery tvrdnuti bricha tj. kontrakce od 26.tydne nonstop a s postupujicim tehotenstvim to bylo cim dal horsi a bolestivejsi. cast tehotenstvi jsem prozila i ve spitale. pamatuju na ty vecery, kdy jsem lezela s hodinkama, merila a dumala, jestli dve hodiny hnusnych kontrakci znamenaji, ze FAKT musim jet bo se mi do nemocnice znova hodne nechtelo. desila jsem se toho, ze porod nepoznam. doktor me uklidnil, ze pry az budu rodit, tak to poznam, pry dokud nepolezu po zdi, tak to neni ono. no moc neprehanel a poznala jsem to :-)

podruhy jsem lezla po zdi dva dny, ale kontrakce byly nejdriv po 15 minutach pak po 10 minutach a ja si rikala, ze je blbost s tim nekoho prudit. tak jsem jela normalni program vcetne jezdeni autem po praze a samozrejme starost o dvouletou starsi. kdyz kontrakce skocily na pet minut, tak jsem radsi jela do porodnice a byla jsem otevrena na 8cm.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.