| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fisperando,
já jsem možná taky pokřivená, ale nevidím důvod, proč bys měla být pro chlapy nepřijatelná. Když tak čtu ten tvůj popis, tak mi většina těch věcí připadá ok. Společného máme mnoho a přitom jsme hodně rozdílné. Vyrůstala jsem s bráchama a kamarádila se s klukama. I ve špitále jsem si víc pokecala z civilkářema nebo mužským personálem, než s kolegyněma. Když už jsem si s nějakou padla do noty, většinou to byly ženský tvrdý, hlavně ale k sobě. Na skejtu jsem jezdila líp, jak bráchové, učila jsem se hrát na bicí, zatímco mě brácha doprovázel na kytaru a nebo doma smažil palačinky ~:-D Rozdělení rolí u nás moc nefungovalo, přišel okamžik, kdy jsme doma musel každý dělat, co bylo třeba. Na šudlení domácnosti je mě taky škoda, tak se doma střídáme. O laku na vlasy neklevetím s nikým, ale ani nepindám o konspiračních teoriích a fyzikálních zákonech. Nechodím "s kolegyňkama" z práce na kafíčko, ani s kolegama do do barů. K tomu musím dodat, že čím jsem starší, tím nalézám více žen, se kterýma se rozumím. A je jich plno - ovšem v mateřských centrech je nenalezneš.
Mluvím sprostě, ale nelíbí se mi to (ani u žen a ani u mužů). Bohužel takovou fungující náhražku poctivého "kurrrrva" jsem ještě nenašla. Taky se snažím být soběstačná a neprosit, aby mě někdo hýčkal, z toho zase vcházejí problémy s tchýní, která hýčká ráda.
Přesto jsem tvůj protipól, jelikož jsem ufňukaná a mohla bych dělat na funusech profesionální plačku. Stačí mi vidět, jak umírá Štrosmajer a jsem na kaši ~n~~t~ Budeš o dost tvrdší, ale i tak si myslím, že jsi křehká nádoba, co vypadá nerozbitně. Nebude to s tebou zase až tak ztracený, jen jsou ty události v tvém životě moc čerstvé. Já ti každopádně držim palce.
A zase sem napiš, jak se ti daří. Ráda tě čtu. ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.