| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já myslím, že zvládnout se dá vše a to mluvím z vlastní zkušenosti. Před čtyřmi lety se nám narodil chlapeček. Byli jsme nadšení a když mu bylo 16 měsíců rozhodli jsme se s manželem pro druhé dítě. Povedlo se vlastně ihned, ale....byla to dvě děvčátka, která se narodila přede dvěma lety.
Doma bylo veselo. Syn začal chodit doškolky, až když holkám bylo 9 měsíců, takže mazec a pak zas ze školky nosil různé virózy, neštovice a tak jako asi každé dítko. Nicméně vše jsem zvládala s minimální pomocí. Babička hlídala vlastně jen když já šla k lékaři.
No a protože příroda je mocná a má pravděpodobně svoje záměry, tak jsem loni neplánovaně otěhotněla znovu. Manžel z toho měl hlavu, ale více méně na myšlenku dalšího potomka si zvykl. Začátek těhotenství byl celkem komplikovaný a bylo dost nejisté jestli mimčo udržím nebo ne...nicméně udržela jsem a nenarodilo se jedno, ale hned dvě :-) Takže máme pět dětiček na tři porody.
Druhou polovinu posledního těhotenství jsem prožila s dětmi sama, protože manžel odjel za prací do Jižních Čech. O prázdninách jsme se za ním přistěhovali a v říjnu se kluci narodili. Takže teď jsem taková rarita naší vesničky. Když jdeme na procházku tlačím dvojčecí kočárek a na něm jsou navěšené dvě cácorky a někde vpředu brebentí ten nejstarší.....takže zvládnout se dá opravdu všechno. Samozřejmě dost záleží jakou má člověk povahu - jestli se hned nad vším hroutí nebo jestli je schopen udržet si čistou a klidnou hlavu...někdy je to u nás k zbláznění neříkám, že ne, ale je to krásné mít takhle velkou rodinu.
Tak snad jako podpora tenhle můj kratičký příběh o plození dětiček pomohl. Hodně zdaru Mortiana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.