| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

devcata...me to tu prijde samy kostlivec....tahle veta, to je taky neco...
tak současně přijde i o roky, kdy ještě měla aspoň nějakou šanci najít někoho na tu rodinu.

Muze mi nekdo vysvetlit, v jakych idealech zije vetsina zen v tomto state????
Ja osobne starsiho pritele mela taky, o 22 let, byl to uzasnej chlap, ale proste jsem poznala, ze chci asi celkove neco jineho....ale co se tyce vztahu nas dvou, jako dvou lidi, nebylo co vytknout v nicem~;).....

Ja osobne nikdy zadneho chlapa nehledala, neuhanela, nechtela mit doma /po rozvodu/ a nikdy me nenapadlo premyslet o nejakem veku, at mem ci partnerove, pokud zrovna nejaky byl nepremyslela jsem o tom, co bych mela nebo nemela jeste stihnout ci jestli jsem neco neprosvihla. A nakonec mi i ten pravy stejne do cesty vbehnul~;) ....i to dite po 40 jsme si jeste poridili /rikala jsem jeste rok pred tim, ze uz nikdy/ a tehdy mi pritel jeste vysvetlil, ze k diteti patri i svatba, takze jsem se jeste vdala~;).....
A co bude dal? Nevim, uzivam si naplno zivota a je mi nadherne.....

a jeste neco...po rozvodu jsem zjistila, ze je mi nejlip samotne na nejake to usporadani myslenek......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.