| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~R^
sojko přesně
já mám holčičku prostřední nějak jak ty starší a uspáváme ji do dnes.
nikdy s uspáváním problém neměla.. teď jí to od uložení trvá max 10 minut spát chodí nejpozději v devět.. a mě to fakt nezabije, že jí přečtu krtka a zazpívám ukolébavku, ona pak spokojeně spí a já to dělám ráda, a když náhodou uspává manžel, protože kojím mimi, tak mi to pak chybí.. rozhodně mi přijde deset minut lepší, než dvě hodiny scén.

JO a jinak ono nefunguje u každého dítěte, že se dává od mala spát. Já takhle dávala všechny děcka.. jediný u kterého se ujalo, že usínal sám bez scén byl teď nejmladší syn.. bohužel mu to ale vydrželo jen do cca 4m, kdy bezproblémů usínal jak přes den tak večer sám ve své postýlce. Pak nás začaly trápit zuby a bylo po samostnatném usínání a slušném spaní.
Nicméně ikdyž ho uspávám, tak se žádné scény nekonají.. přes den se nakojí a usne mi v náručí do 5ti minut a večer si jdem spolu lehnout do naší postele, malej se nakojí, párkrát se převalí, usalaší a spí. Přendám ho do jeho postýlky.. a hotovo. V noci se budí hodně, pak putuje kolem půlnoci k nám a tam už zůstává.. ale v noci když se vzbudí, se jen nakojí a spí taky bez problémů dál, pokud ho nic netrápí,.


mě se prostě uspávání osvědčilo, dcerka měla velké problémy se spaním, má ADHD ale s usínáním nikdy problémy neměla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.