| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Bohužel znám, ale ze strany chlapa. Po celkovém kolapsu organismu jsem byla psychicky totálně mimo, předcházelo tomu dlouhodobé psychické vypětí, až jsem se jednou složila a bylo. Začalo martýrium po dokrorech, injekce, po rozvolnění zdr. stavu AD. Partner nechápal, ať jsem měla i zástavy dechu a podobné radosti. Po AD jsem i přibrala, což byl další důvod jeho nesnášenlivých průpovídek o tom, jak jsem jen líná a ne nemocná, že mám jít jezdit na kole a budu OK. Včera tu proběhla diskuze o vynucování si sexu a následné nekomunikaci, pokud žadatel není uspokojen, znám to taky, pokud jsem se vzepřela, bylo buď ticho před bouří, nebo:"Proč bych měl dělat to a ono, když ty taky neděláš co chci já".
O psychických potížích se toho mezi lidmi ještě opravdu málo ví a nesetkala jsem se s tím jednou, kdy je psychicky nemocný považován jen za líného a vymlouvajícího se blázna.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.