| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, jak tu bylo napsáno každý člověk je originál,ale za sebe napíšu své zkušenosti ..... píšu jen proto,že sama jsem měla stejné otázky na začátku jako Ty a hledala na ně odpovědi.Tedy za mě:
1. Jak budu žít dál? Beru léky a žiju normálně dál. Trochu jsem upravila svůj pohled na svět a sebe. Už nic neženu do krajnosti a snažím se fungovat s radostí. Musím říct,že se mi to docela dobře daří. Pokud se cítím unavená odpočívám - to jsem dřív nedělala.
2. Budu brát léky do konce života ? To už neřeším, beru je a až bude čas zkusím přestat,pokud to nepůjde budu je brát dál, bez pocitu méněcenosti. Měla jsem je vysadit teď na jaře,ale přišla do toho viroza + trošku dalších komplikací,tak jsem se domluvila s s mudrou,že ještě počkáme. Jediné co odmítám brát jsou léky uklidňováky ( mám doma Lexaurin) - ale pokud ba opravdu nastala situace,že ho budu potřebovat tak si ho vezmu. Lexaurin jsem brala na začátku léčby, když jsem kvůli panické poruše nebyla schopná vyjít z domu.
3.Pomůžou mi? Mě pomohly,ale hlavněmi dovolily pomoci si sama .... překlenula jsem s nimi tu příšernou počáteční fázi nemoci a teď si za jejich pomoci buduji nové sebevědomí a klid.
4.Dokážu něco hezkého cítit ? Ano dokážu ....ale musela jsem hezké věci znovu vpustit do svého života, věci na které jsem v průběhu doby zapoměla. Hudbu, knihy, přírodu .... musela jsem se znovu naučit tyto věci vnímat a radovat se z nich.

Nebudu zastírat, bylo to mnohdy hodně těžké ..... možná už jsem z toho venku, doufám že ano. Léčby teď trvá rok a kousek a cítím se vážně dobře, občas se to vrátí,ale dokážu to zvládnout. Už chodím spát s pocitem,že další den bude zajímavý a těším se na něj místo toho příšerného strachu na začátku,kdy jsem se bála co bude zítra.

Co se týká váhy .... při nemoci jsem 8 kg zhubla, při léčbě jsem 6 kg přibrala ...... jsem na 62kg/168 cm to se mi daří držet. Důležité je,když se člověk dostane zase trošku do pohody a může jíst, nepřehánět to. Co se týká útlumů v sex. oblasti to přišlo,ale zase se to cca do 1/2 roku upravilo.

Držím palce,aby se Ti podařilo situci zvládnout a bylo zase dobře ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.