| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám dvě děti a milujícího manžela, takže šťastný život, jak už tady mnohdy zaznělo, ale neuspokojuje. Hlavně od té doby, co se narodila dcerka a syn začal žárlit, více nemocnosti kvůli synově školce, měla jsem rapidně míň času pro sebe, máma mě zklamala svým chováním, i když teď je líp, manžel déle v práci, do toho si nabral nějaké aktivity navíc. Asi jsem měla jít radši do práce, jsem doma už skoro pět let a cítím jak zakrňuju, uzavírám se do sebe, hledám nit k hvooru, začínám být vůči lidem uzavřená a i kontaktu s nimi se obávám. Spíš přežívám, nejradši bych měsíc prospala.Mám pár kamarádek s dětmi se kteýrma se pravidelně vídám, navštěvovala jsem i MC,ale nemůžou mi zaplnit celý týden, navíc teď v sprnu jsou všechny odjete a jsem sama. Mám strach,že i je ztratím,protože nebudu veselá a budou na mě spadat moje depresivní nálady. A v tom stavu ani nejsem schopná moc nového seznámení. Na jaře mi bylo nelíp, s jednou amarádkou jsme se hodně vídaly, podnikaly akcičky s dětmi i bez nich, bylo to fajn. Ale přes léto to upadlo, skoro tu nejsou, pořád někde cestují a v září nastupuje po mateřské do práce. Nejspíš by mi pomohla práce, ale nebydlím ve městě, tak se mi to ani moc s dojížděním nevyplatí a nemám hlídání. Chtělo by to nějaké studium, domácí činnost, ale mám pocit, že to nejde. Mám hodně živé, temperamentní děti vyžadující pozornost a jen tak tak stíhám s nima uvařit a základní věci kolem baráčku. Manžel je úspěšný, chytrý, společenský, prostě momentálně na výši a já si připadám puťka domácí a to mě taky sráží. Teď zvažuju jestli jít k psychologovi či psychiatrovi, aby mi něco předepsal, poradit se, ale je jasný, že budou delší čekací doby a ta představa, že to nemám komu říct. Ale třeba by pomohl, aby mi bylo líp. Jsem mámá a děti si zaslouží spokojenou a veselou maminku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.