| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď


Vando a Jano moc se mýlíte, ten vztah jsem ukončil já.Mé děti nech na pokoji,když je máte po ruce je to hrozná zbraň,proti nám mužům,a vím jak je umíte využívat,a vím jak mého přítele přes něj vydírá manželka,co se s ním rozvádí.
Ptáte se proč jsem byl nevěrný?
Chyběl mi sex,s někým si popovídat,pomazlit se, má žena nebyla nikdy na dlouhé milování,a když z měnila zaměstnání a dostala se do kolektivu takových emancipovaných žen jako jste Vy, tak její názor byl sex jednou za měsíc nebo dvakrát do roka, a pak si stěžujete ,že se s Vámi muži nechcou milovat ,opak je pravdou.
Milenka necouvla,od rána mne posíla jednu sms za druhou,kdyby mne hamba nefackovala,tak Vám tu nechám tel. číslo a můžete ji to rozmluvit a vysvětlit.
Já se vrátil k vůli dětem,a vím že to doma už nikdy nebude jako dřív,a v sexu to bude možná ještě horší.
V čem mne ještě chcete odsoudit.
Že jsem potkál lásku na první pohled a zamiloval se do ní,a že to propuklo ve vztah,dnes i s následky. Nakonec já jsem vinný,že milenka vynechala antikoncepci,za to můžu taky já,když odmítala ochranu.
Jste opravdu upřimné.
píšete ,že nejsem táta na kterého je spolehnutí,nebudu vám to vysvětlovat,to by museli jiní,a velice rychle by Vás vyvedli z omylu.Radíš mi tu abych někam odjel,to je hezké. Já svou ženu nepřemlouval, rozhodla se sama být se mnou,ale z vás by to tu dokázala málo která,své ženy si Vážím a moc ji mám rád,a dnes oni budu bojovat,dokud se nerozhodne jinak.Pak ji nebudu v cestě za štěstím bránit,nechám ji všechno co jsem vybudoval i našetřil,a proč?Protože jsem tu chybu udělal já a budou s ní mé děti.
Ale tohle Vy nikdy nepochopíte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.