| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kateřino,
je to poslední vzkaz co tu řeknu.
Víš mne nikdo nešponoval,a nevyhrožoval, žena a milenka to nechaly na mně .Rozhodnout jsem se musel sám,žena nebo milenka.
Spousta okolností,ovlivnilo,či vyvrátilo můj názor,a máš pravdu,na cvokárnu jsem byl zralej,ale dostal mne z toho můj kamarád,a spousta Vás žen si myslý,že jsem se ženou nekomunikoval,holky opak je pravdou,ale už nemám chuť vám to vysvětlovat.Ukázaly jste mi,co si o mne může myslet okolí i milenka.
Já se nechtěl rozejít ve špatném,měl jsem chuť vše vyřešit,a o vše se postarat.
Mluvíš o svém kamarádu a rozhodnutí,když si do někoho zamilovaná,rozhodni se úplně na opak. Všechni určitě znáte co cítí srdce,ale hlava říká ne.
Babička měla pravdu,když říkavala,
pokud si nebudeš vědět rady v životě,poslechni své srdce,to tě nezradí, můžeš se mockrát sklamat,ale věř ve své srdce a lásku,a musí to dobře dopadnout.
Babička nezažila dnešní dobu,babička by spoustu věcí co tu bylo napsáno neřekla.
Ale já poprvní v životě toto porušil,a slibuji Ti,že si teď za svým stojím.
Ale zase : Nikdy, neříkej nikdy.
přeji Vám všem spoustu lásky a hlavně porozumnění,a ještě jednou děkuji.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.