| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zdravím všechny holky tady, co si najdou chvili přečíst moje trapení, trochu snad pochopí a podělí se o svoje zkušenosti...nestojím o odsuzování od "věrných" manželek!!
Žiji již 2 roky s mladším přítelem, je velice pohledný, hodný, nemektá mi do ničeho...děti nemáme, pracujeme na nich a o svatbě se také mluví...takové ideální navenek...až na to, že jsem nedávno potkala...no Pana Božského a o 15 let staršího! Mým životem prošlo už pár mužů a proto mohu s jistotou říci, že to je "on" ! Leč je ženatý...má malého syna...s manželkou si nerozumí, je to kompromis kvůli synovi...klasický scénář! A teď mi vlezl do života, když jsem ho měla perfektně nalajnovaný...nejím, nespím, trápím se....když jsem s ním, jsem jako princezna, je neuvěřitelně galantní, něžný, mám na co si ukáži (mám ten pocit, že on je poblázněn stejně a troufám si říci, že by časem odešel od ženy, spíš čeká na mé rozhodnutí)....a doma jsem spíše služka, sloužící svému králi, ale z lásky. Ten rozpor mě přitahuje...vím, že nejde mít jen to krásné a i Pan Božský má své chyby - ale kterého si vybrat???je možné si nechat oba? nebo je to znamení, že přítel není vhodný pro život a mám od něj odejít (jinak mi vážně vyhovuje ve stylu " roky vedle sebe žijí, ale bez větší známky emocí)? Dala jste někdy nějaká přednost srdci a bláznivému citu před jistotou? litujete toho teď?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.