| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kukuřice, mám mimino v září 2012 a do předevčíra 3,5 měsíce stále ječel.Taky jsem ho musela furt houpat a nosit.Batole žárlilo a navíc má ciltivější sluch, tak vším třískalo,prostě děs. Zkusila jsem různý vyštření. Už jsem měla žádanku do nemocnice a víš co to spravilo? Sunar. Asi mě tu místní kojící komando zase uklove, protože plný kojení je Svatej Grál,ale úplně náhodou jsem přišla,že má asi hlad.

Přitom prsa nalitý,4 pokaděný plíny denně, týdenní váhový přírůstky tak nějak dobrý.Občas slabší,ale občas i hezký.Mamka i tchýně do mě hučely, že asi chce přikrmit, vysvtěllovala jsem jim, že dnes se to dělá jinak, než před třiceti lety a že tomu nerozumí.

Ale pak přišly dva dny, kdy přes to,že jsem ho neustále kojila křičel až modral. Tak jsem vyrazila za dr, dostala žádanku na Bulovku na kompletní vyštření,ale zároveň slíbila mamce, že koupím ten Sunar, nežvyjedu. Před ní jsem mu naštvaně vrazila lahvičku s 30 ml do pusy, že to "stejně nebude umět sát,když to nikdy nedělal".

Vysrkl to okamžitě a pak se usmál tak, že kdyby neměl uši, měl by úsměv přes celou hlavu.

Teď si klidně kojím, i v noci, ale když mi začíná hejkat, zkusím ho doplácnout Sunarem a světe div se. Tři dny mám vysmátý mimino, co už začalo tolerovat i odložení na gauč, nebo do lehátka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.