| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, já nejsem úplně tvůj případ, genet.utz dobrej, ale taky mi doporučovali amnio (mám 37 let). Na druhý triple jsem nešla, neb vím o celkem malé vypovídající hodnotě a už tak jsem celkem nervák...na amnio jsem nakonec nešla, neb jednak mám obavu z rizika, které amnio sw sebou nese samo o sobě a jednak jsem si položila otázku jak bych postupovala v případě, že by amnio nedopadlo...a podle toho bych se i rozhodovala na tvém místě. Někdo chce vědět dopředu a být připraven teoreticky, ačkoli třeba si nechá i dítě s problémem, někdo má jasno, jak by řešil siotuaci v případě, že by amnio vyšlo špatně...Já raději budu žít během těhu v nevědomosti a pokud bude mít miminko po narození problém, budu to prostě řešit, až bude na světě...at už bude jakékoli. Už je to pro mě natolik člověk, že radikální řešení pro mě osobně v tak pokročilé fázi těhotenství není na místě. Mmch já pracuju s dětma celkem dost postiženýma a rodiče nepochybně prošli během těhotenství vším standardním vyšetřením a stejně jsou ty "moje" děti ve škole takové, jaké jsou...takže stejně osud. Tak držím palce, abys to vyřešila k maximální spokojenosti své i mimina.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.