| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já byla na gymplu, kterej je poněkud matfyzáckej (chtěla jsem jinam, neudělala jsem dobře zkoušky z matiky, tak mě "komise" přidělila inteligentně na strojárku, odkud se mi podařilo přestoupit právě na ten gympl) a rozhodně nebyl zrovna jednoduchej. Byla jsem vyhlášená čtyřkařka, jednou jsem musela dělat reparát z fyziky... U maturity jsem měla vyznamenání a škola z toho byla vzhůru nohama. Já se akorát smála, čemu se všichni diví, když jsem maturovala z češtiny, francouzštiny, dějepisu a zemáku ~:-D

Jinak jo, ten dceřin gympl nepatří mezi ty "prestižní", ale tam podle mne stejně patří jen ty skutečně studijní typy ve smyslu ležení v knihách.
Co jsem ráda, že má dcera dobrou češtinářku, která se snaží je učit myslet a rozumět textu, to je podle mě nejpodstatnější, zvlášť pro někoho, kdo se bude směřovat humanitně. Angličtinu tam má poněkud naprd, tak o své vůli začala chodit na intenzivní kurz. Až ho dodělá, chce chodit na něco podobného na francouzštinu. V ZSV se hádá s demagogickou učitelkou ~:-D Zkrátka, podle mne se vlastně rozumě soustředí na to, co konkrétně jí v životě k něčemu bude a to ostatní tak nějak zvládá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.