| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

aachje, nikdy jsem nerozesílala žádné fotky, natož klientů, fakt nevím, o co vám ty dva roky jde a jelikož mi to odmítáte říct, tak už to neřeším, jestli jsem někomu ukázala fotku Xeny? Já si to nepamatuju a neuvědomuju, měly jste to se mnou řešit hned a ne rok poté, kdy vím houby, co bylo, každopádně je mi jasné, že mi chcete udělat špatnou pověst z nějaké vaší ujeté představy, že lidem rozesílám nějaké osobní informace o někom, ale prostě to je úplná blbost, jasně, na FB se řeší často, kdo je kdo, když je společných 10 přátel, je jasné, že to jsou lidi z Rodiny, taky mi občas někdo napoví, kdo je kdo, občas to někdo žádá po mě, snažím se vždy člověka kontaktovat, zda smím říct. Ukázala jsem někomu Xenu na fotce v soukromé zprávě na FB? To jediné mi z toho vychází. Ale tak zrovna o odhalování fotek lidí bys mohla taky přednášet, žejo :-) a to ještě vkládáním na Rodinu z FB nebo odkud.

Ať tě žere cokoliv, nikdy jsem neprozradila identitu žádného pacienta či klienta, když uvádím případy z praxe (třeba "jednou mi usnul klient při sezení", vždy tak, aby nešlo dopátrat, o koho se jednalo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.