| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Katko,
myslím, nemyslím, prostě se to děje. A v tomhle je úplně jedno, jestli je to mámy nebo táty. Prostě pokud toho není dost pro všechny, téměř vždy se najde někdo, kdo to nevydrží. A já nevím, jak jinde, ale u nás zjistit, kdo to byl a tedy koho potrestat, je skoro nemožné. Tohle jsme tedy vyřešili kamerou, ale pak zase řešíme, že někdo někoho na něco zneužije. Jako že dvojčata si pro něco pošlou tu nejmladší...ta se brání, tak jí třeba namluví, že jsem to nebo ono dovolila, nebo použijou násilí (ono stačí vyhrožování, že s nimi nebude moct jít do školy nebo ze školy apod.). Prostě jak člověk není chvíli doma a "malá" se nemá o koho opřít, tak na ni najdou nějakou páku ~7~.
Víš, moc bych chtěla mít hodné a bezproblémové děti, jako ještě donedávna byly...ale nemám. A musím do všeho, co dělám, zahrnout to, že takové nejsou. Včetně toho, že ten, kdo jejich průšvihy snáší nejhůř, jsem zase já. Upřímně, nějaký ten sežraný cottage je ve výsledku to nejmenší, co mě momentálně "pálí".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.