| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Navstevy mam moc rada. Nejradsi ovsem jsem, kdyz se pozvou tak nejak samy - vetsina to nastesti v relativne pravidelnych intervalech dela. Nejak nestiham myslet na spolecenske povinnosti, jsem radeji, kdyz mi nekdo na rovinu rekne, ze by rad prijel, hodi se mu to zhruba takhle a pak fakt prijede.
Nekdy si ke me nekdo pozve i nekoho dalsiho - to je pak dobry, kdyz ohlasi predem. Jedna kamaradka kdysi rovnou poslala jen navstevu a sama ani neprijela ~:-D
Nejlepsi je, ze se tu pak navstevy vyznaji a nekdy mi treba samy uvari kafe ~R^

Ale podotykam, ze to funguje jen u urciteho typu lidi, obvykle jsou to protreli spolubydlici nebo absolventi koleji. Taky je dobre, kdyz sdileji podobny pohled (nebo aspon toleruji) na kulturu. Kdysi jsem si treba nekolik let ani nemenila CD v prehravaci. Menily jen navstevy a ja jsem si obcas pustila to, co tam bylo ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.