| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, tuto situaci jsem zažila a není tomu tak dávno. Manžel byl tedy doma jen 5 měsíců, ale i tak jsem byla nervózní. A přitom finančně nestrádáme a rodinu uživím v pohodě klidně jen ze svého příjmu.
Nicméně měli jsme štěstí, že manžel dostal vysoké odstupné a měl možnost si první měsíc docela užít. Hodně sportoval, hrál golf, byl v Alpách na lyžích, prostě si vyčistil hlavu. A pak zkontaktoval různé headhuntery, rozeslal životopisy, upravil si profil na linkedinn, sešel se s různými známými i z bývalých prací a nakonec našel práci docela rychle.
Ale měsíc před tím, než do nové práce nastoupil, vymyslel si vlastní podnikatelský projekt, prostě by začal s podnikáním. Co kdyby tvůj manžel začal nějak podnikat? Najít díru na trhu a zkusit něco sám?

47 rozhodně není vysoký věk, takže odvahu by mít mohl. Do důchodu to má ještě pořád nějakých 20 nebo kolik let, takže já bych to zkusila tímto směrem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.