| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ano, já.
A nebyla to chyba.
Zkus si představit, že má denně udělat 2 stránky z matematiky, všechny příklady opsat a vypočítat, vycházelo to denně na 8 nebo 9 A5 stran klasického sešitu. A dcera u toho musela ležet na zádech. Takže jsem jí každý večer ty příklady předepisovala, aby doplňovala jenom výsledky - i tak to pro ní bylo dost obtížné. také jsem kontrolovala předchozí výpočty.
Dále jsme se spolu učily - četla mi češtinu, kontrolovala jsem všechno, co po ní chtěli - nebo myslíš, že si měla jenom přečíst stránku a tím to umí? Všechny ty vyhledej podstatné jméno, sloveso, větu jednoduchou, souvětí, kde se píše ú, ů, i, y, velká, malá písmena... Jak se to to dítě jako má učit samo?
To samé prvouka, angličtina - jak se to naučí, když jí nikdo nepřečte výslovnost?

Mluvíme tu o třeťačce na základce, ne na gymplu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.