| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Do prkvancic, ale ona VÝSLOVNĚ rekla, ze si to NEPŘEJE.

Prijde ti normální, aby si skola vyžádala k něčemu souhlas rodičů a pak se na to zvysoka vyprdla?

Mne teda ne, a za zádný chudáky takovy ucitele teda nepovažuju. Jiste, nemaj to lehký, urcite se spousta rodičů chova jako kreteni, to nemam zádný iluze, ale nemyslim si, ze to omlouvá učitele, ze se muzou chovat taky jako kreteni, nebýt přístupni domluvě , která jim nic neudělá, a dokonce se mstít na diteti (jak tu nekdo řekl, ze mu učitelka přiznala, ze na rodiče prudice jde tak, ze dusi jejich dite).

Jsem myslim clovek vcelku mirumilovny, ale tohle mi rict, tak mam rudo pred očima a pokusím se to takove osobe osladit tak, aby ji zatraceně mrzelo, ze nekdy neco takoveho vypustila z huby (a ještě hur praktikovala).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.