| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Modřinko,
děkuji za dovysvětlení.

Sestra je sice dospělá, ale jako dospělá se asi nechová (automatické uklizení použitých věcí v domácnosti, která není její to jen dokazuje). Začala bych určitě u ní - tvůj manžel ji "vychovává", protože ona sama se dospěle nechová. Pokud se začne chovat dospěle, pomine i vychovávání. A pokud o vychovávání nestojí není nic jednoduššího než se postavit dospěle na vlastní nohy a ve svém si dělat věci po svém. Zatím žije u tebe a tvého manžela, tak by měla respektovat vaše nastavení domácnosti.
(Já podobně bojuju se svým dospělým dítětem, které má jiný bioritmus než náš a když se vyskytuje doma, tak nechápe, co mi vadí na tom, že snídá, v době, kdy mi pijeme odpolední kávu a pod. ... vadí mi to, že vyžaduje ohleduplnost od nás (třeba v deset dopoledne nevysávám, protože on spí) a on sám ohleduplnost nedodržuje - drobky a roztahaný nádobí v kuchyni, protože to se uklidí pak = já to nevydržím a uklidím si svou kuchyň od jeho bince sama a než dojedem z výletu, tak můžu začít znovu). Vždycky mu dlouze mávám, když odjíždí na VŠ. ~;)~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.