| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To jsem nevěděla, ale hodně to vysvětluje.
Viděla jsem celý seriál a myslím, že Saša by se normálně do společnsoti začlenila. Bydleli v Praze, sice v nezařízeném bytě, ale Tonda chodil do práce. Kdyby do toho nepřišla paterčata, kdy naděje na přidělení bytu v Praze byla asi nulová, tak se s Tondou přestěhovali do Milovic, kde bydlí stará Kiňovka a na neštěstí bylo zaděláno. Ta tam vládne a všechny strhává. Zajímalo by mne, jestli té babě vůbec někdy dojde, že jim řádně nabourala image a že kvůli ní jim lidi přestanou na účet posílat peníze. A jestli fakt na tu Kláru dají trestní oznámení, tak to bude vrchol všeho. Ta bába je neštěstí. Morgoška na dávkách. Vzdělání tak pátou obecnou, ale chytrá jak ředitelka Zeměkoule.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.