| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Několik knížek mě nějakým způsobem ovlivnilo v určité době mého života, tak napíšu aspoň pár, tak jak šly (zhruba) s mým věkem.
Malý bobeš - asi 10 (poprvé jsem plakala)
Mikulášovy patálie - asi 11 (smála jsem se jako blázen)
My děti ze stanice ZOO - asi 12 (předsevzetí, že nebudu brát drogy)
Tajný deník Adriana Molea - asi 14 (fascinována Anglií)
Traceyho tygr - asi 17 (vůbec nevím, o čem to bylo, ale připadala jsem si, že to chápu)
Candide - asi 17 (povinná četba, kterou jsem přelouskala za dva dny)
Prorok - asi 17 (věty z knihy jsem si psala po zdech pokojíku)
....dlouho nic až...
Učení Dona Juana - asi 19 (drogy tě můžou přenést do jiného světa?)
Ženy jsou z Venuše a muži jsou z Marsu - asi 21 (vynikající životní lekce)
Kámen a bolest . asi 22 (kniha z nouze ctnost, která mě nadchla v těžkých chvílích)
Učení Dona Juana - asi 29 (přečetla jsem všechny díly až do konce a můj život se naprosto změnil)
Sto roků samoty - asi 35 (realita spojena s fantazií, která mne dostala. To, že z oblohy padali motýli nikdy nezapomenu)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.