| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Několik let jsem se neúspěšně snažila rozejít se s přítelem. Nebyli jsme manželé, neměli jsme společné dítě, bydleli jsme v mém domě. On však mé žádosti o ukončení vztahu a tedy i společného bydlení vůbec neakceptoval. Po 7 letech, kdy ztratil klíče od domu a navíc potřeboval kvůli nějaké práci přespat ve svém původním bydlišti jsem využila ke změně režimu, že já budu jezdit za ním. Spakovala jsem mu všechny věci a průběžně mu je odvezla. Jezdila jsem k němu ještě několik měsíců, na čím dál kratší dobu. Pak jsem se s ním domluvila, že už jezdit pořád nebudu, ale když budeme někam chtít jít společně, tak můžeme.. což už se nestalo. Dávala jsem si celou dobu velký pozor, aby vše bylo, jako by to přirozeně vyplynulo..
Býv. přítel byl alkoholik a vyhrožoval mi násilím, díky popisovanému se necítil "vyhozen" a vše se ukončilo v klidu..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.