| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Četla jsi někdy příspěvky Delete? Ta ženská je podle svých příspěvků naprosto zapálená učitelka. A takových je tady určitě hodně. A pak je hodně takových, co nepřispívají do těchto diskusí. Netuším, s jakou školou máš zkušenosti, ale podle tohoto popisu si připadám jak v pravěku. Mám dvě děti, obě školou povinné a obě v podstatě milující své učitelky. Nelíbí se mi učitelka angličtiny, ale ty ostatní? Obzvlášť třídní mojí dcery - druhačky, to je neskutečně zapálená holka, která má tolik nápadů a tou školou žije. Pravda, je mladá, nemá děti a škola je fakt místo, kde se neskutečně realizuje. A nic z toho neplatí. Dokonce máme u nás ve škole projekt Rodiče učí a rodiče brali celé třídy na svá pracoviště, bylo tolik zajímavých exkurzí do míst, kam by se děti běžně nepodívaly.

Fakt mě někdy štvou tyhle tendenční diskuse, viz jak už někdo tu nedávnou diskusi i porodech v ČR, to jsem si taky říkala, že jsem asi rodila na někde jinde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.