| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nabizela jsem rodicum, at se prijdou na vyucovani podivat, obzvlaste ty, kteri se citili dotceni, ze toho chci po nich moc (tusimze jsem chtela, aby umeli upravit text ve wordu). Neprisel ani jeden.

Vis, jak me to mrzelo? Remcat holt umi kazdej...

Nekdy je mi ale rodicu lito. Nedavno jsem mluvila s maminkou tretacky, nadavala na spoluzacky jeji dcery, jake jsou strasne a potvory, jak dcerku nemaji radi a sikanujou ji. Kdybych v te tride obcas neucila, tak ji budu litovat. A chapu, ze matka to vidi jen zprostredkovane od ditete a stavi se pochopitelne na jeho stranu. Jenze ono to je tak, ze holcicka ostatni provokuje a oni s ni pak byt nechteji. Ona si to ale bohuzel ani neuvedomuje, potrebuje jeste socialne dozrat.

Takze ja si myslim, ze hodne spatnych nazoru na zakerne a zle ucitelky vznika i takto. Dite doma poda obraz tak, aby z toho vyslo dobre (at uz cilene nebo neumyslne) a rodic je pravem pobouren.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.